BİR KEDİ GÖRDÜM GALİBA:TWEETY LİF YAPIMI
Nazarca-Tweety-kese-Lif -Modeli

BİR KEDİ GÖRDÜM GALİBA:TWEETY LİF YAPIMI


Tığla sevimli kahramanlar Çizgi film karakterleri Lif modelleri. Bugün Bir Kedi gördüm galiba Tweety Lif Modeli ile devam ediyoruz.

Hem bilgisayar Oyun karakteri, Hem çizgi film kahramanları için 5 tane şirin lif modelleri linkine tıklayıp diğer 5 modele de bakabilirsiniz

Tweety -Lif- Modeli
Tweety -Lif- Modeli

Modelin yapımında toplamda 5 Renk kullanılmış. Sarı ile yapılan lif modelinin çevresi, Bağcığı ve yüz figürleri siyah ile yapılarak, turuncu renk ile de gagası ve Ponponu yapılmış .

Tüm küçük çocukların yakından bildiği Bebek Sabun lif modeli olarak kullandığınızda çocukların da çok hoşuna gidecek Kahraman Tweety Kese lif modeli yapılışı.

Sevgili Emine Hanım modelin tüm aşamalarının tek tek göstermiş. Hatta turuncu ponpon yapılışı ile ponponu elde nasıl yapılır? onuda pratik yönden tarifini görebileceksiniz.

Tweety-crochet
Tweety-crochet

Bebek anneleri Eminim bu Tweeti Sabun lif modelinin içini pamukla doldurup, altını dikerek bebeklere ya da küçük çocuklarına uyku arkadaşı olarak da bunu kullanacaklardır.

Hatta biraz daha büyük yapıp yine içine pamuk doldurarak Bebek odasında sevimli şirin Çizgi film kahramanı dekor kırlentler de hazırlayabilirsiniz.

Üçlü fıstık ile Yıldız tekniği ile yapılan modelin her iki tarafı yapılıp daha sonra siyah iple kenar oyası yapılırken, birleştirme yapılıyor.

Kese-Tweety-bebek- Lif -Modeli
Kese-Tweety-bebek- Lif -Modeli

Daha sonra gözleri için küçük figürler yaparak Bunlar yerlerine yerleştiriliyor. En son siyah dikişler ile kirpikler ve ağız çevresi yapılarak tamamlanıyor.

Kaynaklar:Yazar nazarca.com-Videolu anlatım Ören Hanım Kanalına Aittir.

Sarı Kuş Tiviti(Tweety) Lifi

Bir cevap yazın