Benim Kalemimden BENİM İÇİN ÜZÜLME DİZİSİ NE OLDU

BENİM İÇİN ÜZÜLME DİZİSİ NE OLDU

490
Benim-İçin-Üzülme

Benim İçin Üzülme yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Benim İçin Üzülme Dizisi bitti mi?

Mahsun Kırmızıgül’ün Benim İçin Üzülme dizisi ile yönetmenliğe veda ettiğini okuduğum zaman çok üzülmüştüm. Yönetmenlikte ve Hikaye de kendini ispatlamış aynı zamanda iyi bir yorumcu olan ses sanatçısı ve Yönetmen Mahsun Kırmızıgül.

Benim İçin Üzülme dizisinin şimdiki Genç ve başarılı Yönetmeni Serkan Birinci.  Diziyi ilk başladığı günden beri sıkı bir takipçisiyim bir çoğunuz gibi. Bazı yerlerinde Orhan ile ağladığım kimi zaman onlarla beraber mutlu oldum.

Sizin anlayacağınız zevkle her hafta kaçırmadan izlediğim bir kaç diziden biriydi. Fakat son 3 haftadır tüm Benim İçin Üzülme seyircisinin merak ettiği gibi bende çok merak ediyorum “Bundan sonra Benim İçin Üzülme de neler olacak” Ne yapıyorlar sorun nedir ? Niçin 3 haftadır yayınlanmıyor? Gerçekten 55. bölümde Benim İçin Üzülme bitecek mi? Benim İçin Üzülme Son Bölüm Ne Zaman? diye günlerdir İnternette ele gelir bir açıklama arıyorum.

Benim-İçin-Üzülme
Benim-İçin-Üzülme

Bu ne büyük sorumsuzluk ve ne büyük bir Ayıp Benim İçin Üzülme dizisinin sadık İzliyecilerine. 51 bölüm boyunca hiç kaçırmadan izle ondan sonra her şey Muamma. Sorun nerde? kimde? bilmiyorum. Yönetmende mi? Kanal da Show Tv de mi? Yapım Şirketinde yoksa kim de? Bizi ilgilendirmez isterlerse dedikleri gibi 4 bölüm sonra bitirsinler bu onların sorunu.

Ama artık dizinin tadını kaçırmadani izliyecilerini daha çok üzmeden her kes işini yapsın diziyi adam gibi sonlandırsınlar. Dizinin tam ortalarında Dizinin çok sevilen oyunculuğuyla halkın büyük beğenisini ve taktirini kazanan , oynadığı rolün en iyi şekilde hakkını veren büyük oyuncu Üstad Ahmet Varlı Diziden ayrıldığında dahi hesap sormadık.

Ahmet Varlının arkasında bile durup “Ne oldu ya niçin ayrılıyorsun? sana hakkınımı vermediler? ” bile diyemedik. Olabilir belki bir konuda anlaşamamışlardır dedik saygı duyduk sesimizi çıkarmadık.Bizler nasıl izleyici olarak bazı günler yayınlanmamasına sessiz kaldık emeklerine saygı duyduk şimdi onların yaptığına bakın.

Salı günleri keyifli bir gece geçirmek ve sevdiğim bir diziyi izleyecek olmanın sevinciyle bakıyorum Dizim başladımı . Nerde yerine asla izlemeyeceğim başka bir dizi. Ben takipçisi olduğum dizimi izlemek istiyorum o saygıyı bekliyorum yani. Nihayetinde biz Tv kanalına güvenerek izlemeye başlıyoruz Diziyi.  Dizide oynayan tüm oyuncular çok başarılılar.

Fakat Engelli olan Orhan rolündeki Ahmet Varlı 1 numara oyunculuk sergiledi. Orhan oynadığı Engelli karakteriyle Engelli kardeşlerimizin sıkıntılarını anlatıyor ve dizinin en sevilen oyuncularındandı. Dizide benim için bir diğer önemli karakter en başarılı dizi oyuncusu büyük Üstad Bayazıd Gülercan yani Enver Dede.

Enver dedenin torunu Ahmet öldüğünde Morgta çekilmiş bir sahnesi var. İşte o sahnede  Enver dede Morgta torunu Ahmet’e sarılarak ağlar. Arka fonda çalan türkü ve Bayazıd Gülercan Beyfendinin oyunculuğu parmak ısırtırken Enver Dedenin oyunculuğundaki gerçekçilik izleyicileri ağlatıyor.

Kürt kızı Buke ile Laz Oğlu Balıkçı Niyazi’nin imkansız hale gelen aşkları, Karadeniz’in güzelliklerini, Doğulu insanının güzel yüreğini anlatan bu güzel dizinin bitmesine çok üzüldüm. Ama en azından böyle ağzımızın tadı daha çok kaçmadan koysunlar diziyi izliyelim. Aksi taktirde nasıl bir daha o Tv kanalına güvenerek bir dizilerini daha izlemeye başlayalım.

Bu yazımı 18 Mart’ta yazmıştım fakat yayınlamamış kanal belki diziyi önümüzdeki hafta yayınlar 1 hafta daha bekleyeyim demiştim. 25 Mart oldu ve Diziden yine ses yok, bir açıklama yok Seyirciye yaptıkları ayıbı temizleyecek bir muhattap yok sizde yok olun tam olsun artık.

Son Aranan Kelimeler

benim için üzülme ne zaman başlıyor
benim için üzülme Bittimi
benim için üzülme ne zaman başlayacak
benim için üzülme hangi gün oynuyor
benim için üzülme yeni sezon ne zaman
benim icin üzülme yeni sezon ne zaman basliyor
benım ıcın üzülme dizisi ne zaman başlıyor
benim için üzülme ne zaman başlıyo
benim icin uzulme dizisi hangi kanalda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz