52-tane-bebek-orgu-3-tane-yelek-tarifi

BEBEK ÖRGÜLERİ 52 MODELLE 3 ADET TARİFLİ YELEKLER


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

2019 Yılı Bebek Örgü Yelekler,Hırkalar,Bolerolar,Tulumlar,Ceketler ve Etekler ile sizlere Tam 3 Yelek ve Bolero Tarifi ile 52 Tane En Güzel Bebek ve Çocuk Örgüleri sunuyorum.

Model çalışmaları bana ait Değiller İnternet,İnstagram Bebek Örgüleri,Pinterest Bebek Örgü Hırkalar ve Yelekler olarak hepsi alıntıdır.Videolu Tarifleri de Abone olabilir kanalları ya da Sayfamı takip edebilirsiniz.

Tığla Bolero ve Yelekler gibi Şişle Hırkalar Çocuklara Yelekler arasın dan seçtiğim bu modelleri kimler yapmışlar sa hepsinin ellerine sağlık.Ben sizlere Fikir olması için modelleri de göstermek istedim.

pullu-haraso-bolero-yapim-asamasi
pullu-haraso-bolero-yapim-asamasi

Aralarından bazıları Örnek bazıları da Model olarak Bebek Örgüleri Nazarca sayfam da bulunuyor.Bu sayfanın altına doğru baktığınız da Bebek Örgü Tariflerine bakabilirsiniz.

Araların da sizin de göreceğiniz Motifli Çocuk Yelek Etek Takım Tığ işi çalışması benim çok hoşuma gitti.Aynı örnek olmasa bile Örgü Kıyafet yapımına uygun Motifler ile Elbisesi bile güzel olur.

Örnek olarak ta Kolsuz ajurlu ilmek artırmaları olan Yeleğin örneğini de en kısa sürede sizler için paylaşacağım.Ayrıca Çapraz Haraşo Örnekli Erkek Çocuk Süveter örneği de sitem de var.
RESİMLERE TIKLADIĞINIZ DA NET VE BÜYÜK GÖREBİLİRSİNİZ

Bolero Tarifi

Bebek Yelek Tarifi

Yakadan başlanan Bebek Yelek Yapılışı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “BEBEK ÖRGÜLERİ 52 MODELLE 3 ADET TARİFLİ YELEKLER”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir