Moda-Giyim BAYAN GİYİMİNDE EN GÜZEL 33 KOMBİN ÖNERİSİ

BAYAN GİYİMİNDE EN GÜZEL 33 KOMBİN ÖNERİSİ

536

Bayan Kıyafetlerinde en uyumlu Kombinler nasıl olmalı? Hangi kıyafeti ne ile nasıl kombinlemek gerekir uzmanların ve modacıların 33 tane Spor,Abiye,Yazlık,Kışlık ve Sonbahar Kombin Önerileri.

Bu yılın Moda deseni irili ufaklı Çiçekli giysiler.Ünlü Markalar bayanlar için Çiçekli Elbiseler ile çok güzel Kombinler çıkarmışlar.

Yeni Sezon Yeni Yaz ve Sonbahar Trendleri pötikareler ve Çiçek desenleri. Pötikareler halk dilinde piti kareli çok minik karelerden oluşan giysiler.

Pastel ve canlı tonlarda bol kesim Bayan Pantolonları,Bohem giysiler ve neredeyse Etek pantolon olacak genişlikte biraz kısa paçalı Bol Bayan Pantolonları oldukça Moda.

Yeni sezon da bayanlar uyumlu giyim ve en doğru Elbise kombinleme için uzmanların önerdiği ve bizler için Dünya Modası Markaların hazırladığı Kombinlere göz atalım.

2015 yılı Modasının en göze batan giyim stili bol püsküllü Etekler,Püsküllü kat,kat Elbiseler ve Püsküllü Aksesuarlar.

Pastel tonları aynı zamanda Bayan Ayakkabılar,Bayan Çantaları,Bayan Takıları ve Bayan giyiminde kullanılmış. Alttaki resme baktığımızda Pastel Mavi bayan Pantolonu Pastel tonlarında bayan Ceket ile Kombinlenmiş.

Aynı Kombin yine birbirine uyumlu Çanta yüksek ince topuklu bayan Ayakkabı ve Takılar ile çok şık bir Kombin çıkarmış.

Bayanların önceki yıllarda Ayakkabı ve Bayan Çantasının aynı renklerde olması Modaydı fakat bu yıl baktığımızda Ayakkabılar Takılar ile Çanta giysiler ile de kombin yapılıyor.

2015-2016 Kombinleri Sonbahar ve Kışlık Giyim Önerileri arasında düz tabanlı topuksuz Çizmeler göze batıyor.

Ünlü Modacıların Stil Önerilerine yer verdiğimiz sayfamız da Elbise Kombinleri 2015 galerideki resimlerde görebilirsiniz.

Kilolu bayanlar için en doğru Kombinleri bir daha ki yazı dizimizde sizler için yer vereceğiz. Tesettür giysi Kombinleri ve Kot Pantolon Spor Genç Kombinleri için Moda ve Giyim sayfasına bakabilirsiniz.

2015 Gelinlik Modelleri için Genç kızlarımıza MissDefne Mağazalarına bakmalarını önerebiliriz.

Tesettürlü Gelinlikler için Kapalı Gelinlik Modeli isteyen Tesettürlü Gelin adayları için Akay Gelinlik özel Koleksiyonuna bakmanız yeter.

2015 Tozlu Giyim Siyah Bayan Elbiseleri ile siyah renkten vazgeçmeyen hanımlar için.

Dar Tayt Kombinleri Bluejean ve Spor Kombinler isteyenlerin bakması gereken güzel kombin önerileri ile yine bayanlar için.
bayan-giyimde-turuncu-ve-yesil-uyumlu-kombinler
Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz

Womenswear Fashion kombinler-Kombinler Womenswear Mode-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz