El İşleri BALON BULUZ DİKİLİŞİ

BALON BULUZ DİKİLİŞİ

114
balon-buluz-dikilisi

Bu tarz buluz modelleri hafif göbekleri olan ve göbeğini belli etmiyecek kıyafetleri terciğ eden hanımlar için çok ideal.Özellikle bel kısmının her iki yanında olan yağlanmalar ve basen kısmındaki yağlanma hemen hemen her kadının derdidir.Fakat uygun kıyafetleri terciğ ettiğimizde onları gizleyip şık giyinmek bizim elimizde.Türk toplumundaki bayanların büyük bir kısmı balık etli Tabi benim metopolizmam iyi çalışıyor, hiç kilo almam, çok fit bir vücudum var diyen estetik harikası burnu,göğsü,kalçası,yüzleri birbirinin kopyası olan sanatçı takımı ve sosyete hariç :). Tabi gerçekten spor ve sağlıklı beslenme sonucu vücudu Fit olan bayanlara saygımız ve imrendiğimizide belirmeliyim :).

balon-buluz-dikilisi

140 eninde 2 metre ipek saten kumaşı 1 metreden keserek ikiye bölüyoruz. Yan tarafları dikerek alt ve üst tarafta lastik geçirmek için 1 cm? lik kanal oluşturarak dikiyoruz. Diktiğimiz her iki kanaldan da yumuşak ve yassı lastik geçirerek elbiseyi tamamlıyoruz.
Diktiğimiz bu basit elbiseyi, balon elbise, balon etek ve siyah etek ile birlikte şık bir bluz olarak üç farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
Sorry no related post found

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz