Dekorasyon BAKLİYATLARDAN MUTFAK DEKORE FİKRİ RESİM ÇALIŞMASI

BAKLİYATLARDAN MUTFAK DEKORE FİKRİ RESİM ÇALIŞMASI

315
tahilli-uygulama-mutfak-dekorasyonuna-pano

Mutfak Dekore Fikri Hububatlardan Resim Yapma

Evet Sevgili Hanımlar artık Klasik ev Dekorasyonuna paydos diyoruz. Şimdi sizlere Mutfağınızın Dekorasyonuna çok yakışacağını düşündüğüm çok güzel bir Bakliyatlardan, tahıllardan karton üzerindeki resmin üzerine yapıştırılarak yapılan TabloPano çalışmasını sunuyorum.

Ben bütün değişik ve güzel şeyleri sevdiğim gibi bunu da çok sevdim. Fakat ben en kısa sürede çocuklarımla beraber yapacağım bu Bakliyatlar ile yapılan Resim Etkinliğini hem çocukların Tahıllardan yapılan resim çalışması Proje-Performans ödevi için hem ödev notunu alıp geri döndükten sonra Çerçeveletip Mutfak duvarına süs olarak asacağım.

Mutfak Dekore Etmek için bu şekilde kara kalem ya da siyah beyaz resimleri nereden bulabileceğinize gelince o konuda da fikirlerim var. Çocukların boyama sayfaları olması için  ve el işlerinde kullanılması için sitemde paylaştığım bu tür güzel bir çok resim var onların arasından seçim yapabilirsiniz.

Hububatlardan Resim Yapılışı

Çiçek Boyama Sayfaları içinden güzel bir resim seçebilirsiniz,Ya da bu resimleri hububat ile süslemek zor derseniz daha şirin ve kolay çalışabileceğiniz Kolay Çiçek Boyama Resimleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Üzerinde Harfler olan şirin boyama resimleri bence çok güzeller. Bence bunlardan seçip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz. Tabi onun adının baş harfini seçerek. Yada en iyisi hepsini inceleyip En Güzel Boyama Resimleri sayfalarımızın tamamına buradan bakarak istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Şimdi fikirlerimi sizlerle paylaştım isterseniz sayfa altındaki yorum kutusuna sizde fikirlerinizi yazarak benimle ve sevgili okuyucularımla paylaşabilirsiniz.

tahilli-uygulama-mutfak-dekorasyonuna-pano-1
Resim kenarları için iri taneli Kuru Fasulye kullanılmış.Resmin içinde ve çevresinde Pirinç,Bulgur,kırık yarım darı,kuş yemi,kuru börülce gibi hububatlar tercih edilmiş. Tabi siz istediğiniz Bakliyatları kullanabilirsiniz. Kedinin çevresinde yanılmıyorsam siyah bir çeşit oya boncuğu kullanılmış onun yerine kuru çekirdek kahve ya da farklı tahıl taneleri kullanabilirsiniz.

tahilli-uygulama-mutfak-dekorasyonuna-pano
tahilli-uygulama-mutfak-dekorasyonuna-pano

Telif Berezka

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz