Menü Kapat

ayaktan-kaymayan-tig-orgu-bebeklere-patik-ayakkabi

AYAKTAN KAYMAYAN BAHARLIK ÖRGÜ PATİK AYAKKABI YAPIMIBEBEKLERİN AYAĞINDAN KAYMAYAN TIĞ ÖRGÜ MEVSİMLİK PATİK AYAKKABI ÖRME AŞAMALARI TÜRKÇE VİDEOSU İLE ÖĞRETİLEN YAZ PATİĞİ BURADA.

Anne ve Bebek büyüten her Kadının sorunu Bebek Patiklerinin olmadık yerler de Ayaklarından Patiklerin çıkarak kayıp kaybolmasıdır.

Kış ayların da Genelde Bebek Arabası ve Battaniye kullanıldığından Ayakta ya da örtü için de bulunuyor.Ama Yazın ayağına giydirilen Ayağını Koruyan Patiklerin kaybolan eşini bulmak her zaman mümkün olmuyor.

ayaktan-kaymayan-tig-orgu-bebeklere-patik-ayakkabi
ayaktan-kaymayan-tig-orgu-bebeklere-patik-ayakkabi

İşte bu nokta da Size bu Yaz,Bahar veya Kış aylar için Bileği ve ayağı kavrayan aynı zaman da bağcıklı Pratik Patik Ayakkabı örgüsünü yapmanızı önereceğim.

Yazın Bebeklere uygun ipler ile yapılan Patikleri giydirerek onların çok narin aylarını hem korur hem Şık durur. Yürüyen Bebekler Ev de,Misafirlikte ya da Bebek arabası Pusetler de çok rahat kullanabilirler.

TORBA LASTİKLİ BEBEK PATİK YAPIMI 3-6 AYLIK MİNİK BEBEKLERE

Kızlara uygun renk olan Pembe ile yapılsa da Patik Erkek Bebek Patik Modeli içi de uygun.Sadece hangi renk ile yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Patiğin Taban biritleri,Bağcığı ve Kenar Oyaları Beyaz ile farklı renk olması çokta şirin gösteriyor.

Tulum,Etek,Elbise ve Şortun atına bu Patikler den renk,renk yapabilirsiniz. Çok az ip gittiği gibi çokta kolay olduğundan bir gün de 2 Patik bile rahat yapılır.

kaymayan-bagcikli-pembe-tig-bebek-ayakkabi-patik
kaymayan-bagcikli-pembe-tig-bebek-ayakkabi-patik

Örgü denildiğinde aklınıza ilk olarak Kışlık Örgüler gelse bile Yazlık Örgü İpleri ile de Serin tutan Muhteşem Örgüler ile Ailenize her şey örebilirsiniz.Tabi kendiniz için de.

Patik Tarifi 1 yaşa uygun anlatımlı olsa da daha büyük Bebekler ve 2 yaş üstü Çocuklar için Taban sayısını 1-2 sıra artırmak yeterli olacaktır.

Patik ipi Kartopu Baby One Tığ 3 umara ve 16 zincir ile başlanmakta. Ne kadar Şirin olsa da Boncuk vs kullanmayın,güvenli değil. Çok Şeker Örgüler Kanalına Çok Teşekkürler bu güzel Bebek Patik Yapılışı için

3 Comments

  1. Geri bildirim: KIZ BEBEK PATİK PEMBE MİNİK FİYONKLU | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ÖRGÜDEN EV AYAKKABILI BEBEK YELEĞİ YAPIM AŞAMALARI | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: BEBEK ÖRGÜ YELEKLERE,BAYAN ÖRME GİYSİLERE ZARİF ÖRGÜ YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir