Menü Kapat
araba-lastiklerinden-yapilanlar

ARABA TEKERİ İLE NELER YAPILIR 21 GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİArabaların Lastik Tekerlerinden Geri Dönüşüm Neler Yapılır?.Lastik Tekerle yapılanları mutlaka görmelisiniz. Yaratıcılıkta sınır tanımayanların yaptıkları Lastik Araba Tekerinden Bahçe Mobilyaları,Koltuk,Puf ve Çocuk Parkı Oyuncakları Harikalar.

Patlamış artık kullanılmayan Tekerlekler tekrar değerlendiriliyor ve Evinizde Bahçenizde kullanabileceğiniz çeşitli Eşyalara dönüşüyor.

Bahçenize veya Evinizin Terasına Bitkileriniz Çiçekleriniz için Büyük ve güzel bir saksı yapmak isterseniz Tekerlek ile bunu nasıl yapılır? Resimli olarak alttaki resimlerde görebilirsiniz.

Veranda ve Bahçelerde hatta evinizin Terasında Güneşten ve Yağmurdan etkilenmeyen dayanıklı ve Sıra dışı Bahçe Mobilyalar,Masa ve Puflar yapmak isterseniz bir kaç Tekere sahip olmanız yeterli.

Hobiler adlı menümüze lütfen bakınız Geri Dönüşüm Projelerinin nasıl yapıldığını Resimli açıklamalı Hobileri görebileceğiniz harika bir Bölüm ile karşılaşacaksınız.

Ellerinizdeki malzemeleri kullanarak evde kendin yap çalışmaları için kimsede olmayan sadece sizin yaptığınız ve sizde olacak değişik Süsler,Nesneler ve Kendin yap Fikirlerini sizlere detaylı olarak Sitemde ki tüm bölümlerde özenle sundum.

Eğer sitemi beğendiyseniz lütfen Facebook ve Twitter gibi Sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız.

tekerden-yapilan-koltuklar
tekerden-yapilan-koltuklar

3 Comments

  1. Geri bildirim: BALKON YENİLEME VE BALKON DEKORASYONU TASARIMLARI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir