Güzellik,Bakım AÇIK SAÇTA GÜZEL DEĞİŞİK ÖRGÜ TEKNİĞİ

AÇIK SAÇTA GÜZEL DEĞİŞİK ÖRGÜ TEKNİĞİ

548

Değişik Örgüler ile Örülen Saç Modelleri arasından seçtiğim ve Açık saç Modelleri içinde en beğendiğim çok kullanılış Örgü Açık saç nasıl örülür Resimli anlatımlı.

Her iki yandan toplanan Örgü saçlar ile arkadan toplanan Saç modeli her mevsimde kullanabilirsiniz.

Bu güzel Örgü Saç Modeli Abiye giysiler kadar Spor giyimde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizde saç örgüsünden iyi anlayan bir yakınınız bu resimlere bakarak saçlarınızı örebilir.

Benim ilk işim kızım Masal üzerinde bu Saç tasarımını uygulamak fakat maalesef saç yapmak konusunda gerçekten hiç iyi değilim:)

Daha fazla Örgü Saç Stilleri için buradan diğer bütün 2015 ve Yeni Örgü Saç Modellerine bakabilirsiniz.

Evde yapılan Abiye Topuz Modeline bakmak isterseniz Düğün,Parti ve şık Saç Tasarımı isteyen arkadaşlar bakabilirler.

Yine Evde kendiniz Saçlarınızı Alet Kullanmadan Kıvırcık Saç Modeli uygulayabilirsiniz. Burada resimli olarak nasıl yapılır? görebilirsiniz.

Küçük Kız Saç Modelleri için kızlarınızın Okula giderken saçları her zaman şık ve derli toplu olması için bir çok güzel saç modeli gösterilmekte.

Yandan yapılan Topuz Modeli isterseniz burada göreceğiniz Saç yapımında yine Örgü saçtan faydalanmışlar.

Kuaföre gitmeye vakti olmayan fakat Saç Bakımını evde kendi uygulamak isteyen arkadaşlara Evde Kat,Kat Saç Kesme yöntemi ile artık kendi saçlarınızı kendiniz kesebilirsiniz.

Maşa ile yapılan dalgalı saçlar çok güzel oluyor fakat buna yeterli vaktim ve sabrım yok diyorsanız Saç Düzleştirici ile Dalgalı Saçlar yapabilirsiniz.

acik-sacta-degisik-orgu-teknigi
acik-sacta-degisik-orgu-teknigi

degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-1 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-2 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-3 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-4 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-5 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-6 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-7 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-8 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-9 degisik-Acik-orgulu-sac-yapma-teknigi-modeli-10

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz