8 MOTİFTEN LİF TASARIMI AÇIKLAMALI

8-motifli-2-renkli-lif-modeli
8-motifli-2-renkli-lif-modeli

8 Motifle örülen Tığ işi Banyo Lifi Tasarımını beğenenler için Videolu Açıklamalı Tarifi ile bu güzel 4 küçük 4 büyük Motifle yapılan Sabun lifi yapımı.

2 Renk Sarı ve Beyaz Lif ipleri ve 5 Numara Tığ ile ilk Büyük Motifler sonra Küçükler ve birleştirme sonrası üsteki burgu ve kenar modeli ile tamamlanır.

8-motiften-yapilan-banyo-lifi
8-motiften-yapilan-banyo-lifi

Ortaları Burgulu Tığ işi ile süslenen Bahar Çiçeği şeklinde yapılan Lif Modelinin Kenar Oyalarını farklı Lif tasarımları için de kullanabilirsiniz.

5 numara Tığ ile Büyük Motifin ortasından başlanarak Beyaz renk ile 9 zincir çekin halka oluşturun halkanın içine 10 tane tekli fıstık yapılırken aralarda 3 zincir çekilecek.

Eğer biraz önceki Lif yapımını da merak ediyorsanız o zaman buradan Pimpirikli Lif Modelinin de yapılışını sizlere göstermek isterim.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*