72-orgu-modeli-3-orgu-tarifi


72 TANE EN GÜZEL SEÇİLEN ÖRGÜ MODELLERİ 3 TARİF İLE


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

72 Tane Örgü Modeli Yelek,Bebek Örgüleri,Battaniyeler,Bayan Yeleği Çeyiz Modelleri ve Örgü Desenleri ile 3 Tane 2 si Şiş 1 Tane Tığ Örgü Tarifi.

Önce Kul hakkına girmeden Açıklayayım.Bu Sayfadaki Hiç bir Örgü  ve Model Bana ait değil. İnstagram ve Pinterestte Paylaşılan Paylaşılmaya açık Örgüler den seçtiğim En Şık Modeller.

Model olarak olmasa da Örnek olarak bir çoğu Sayfam da Örgü Videoları yazan bölüm de bulunuyorlar. Maalesef Ben bu kadar Düzgün ve Temiz Örgü,Tığ işi veya Dantel yapmayı bilmiyorum.

buzlu-cam-orgu-sis-modeli
buzlu-cam-orgu-sis-modeli

Daha önce Yapılışını Paylaştığı Modelleri hanımlar o kadar zekice kullanıyorlar ki “Bu Örnek İle Şu Hiç Olmaz” dediğim modelleri bile Şahane Yapıyorlar. Şahane Örgüler de burada.

Bu arada benden arada bir istenen Buzlu Cam Örgü Modeli yapılışını da Sayfa altın da görebilirsiniz. Sizden Rica Siteme ilk defa gelenler küçük bir Gezinti ile Harika Modellere bakmadan çıkmayın.

Nazarca Örgü Modelleri arama terimi ile Google ve bir çok Sosyal ağda Yayınladığı Örgüleri görebilirsiniz. Yapanların ellerine sağlık Örgü işin de Usta Olan hanımlar sayesin de Ben ve sizler Bu güzel modelleri görebiliyoruz.

Lafı daha fazla uzatmayacağım Resimlere bakabilir beğendiğiniz Modellere Tıklayarak daha büyük görebilirsiniz.

Diamond Honeycomb Stitch Knitting-Diamant-Wabenstich-Stricken-Pletenje z diamantnim srajčastim šivom

3D Honeycomb Häkeln-3D Honingraat Haak-3D Honeycomb Crochet

Buzlu Cam Örgü Deseni

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “72 TANE EN GÜZEL SEÇİLEN ÖRGÜ MODELLERİ 3 TARİF İLE”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir