Menü Kapat

6-yaprakli-cicekli-tig-oyasi-modeli

6 YAPRAKLI ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞITığ işi Çiçekli Oya Modelleri istekleri üzerine çok hoşuma giden 6 Yapraklı Çiçek Oya Modeli olan Tığ İşi Yazma Oyası Yapılışı Türkçe Videolu Açıklamalı Oya Örnekleri İsteyen hanımlara önerim.

Yemeni Modelleri için Tığ Oya Modelleri ve İğne Oyaları için sitede bir çok model var.Çeyiz Hediyesi için Altı Çiçekli Tığ Oya Kenar Modeli anlatımını Ören Hanım yapmıştır.

alti-yaprakli-cicek-oyasi
alti-yaprakli-cicek-oyasi

6 Yapraklı Çiçekli Kenar Oyası için gerekli malzemeler 50 numara altın başak tığ ise 21 numara olarak kullanılmış.

İğne Oyalarından daha çok hoşlanan bayanlar burada çok bilinen ama yapmayı bilmediğiniz bir Model olabilir.Çemberli Kiraz Oya Modeli için buradan.

6-yaprakli-cicekli-yazma-oyasi
6-yaprakli-cicekli-yazma-oyasi

Çubukla Örgü Bayan Yelek Modeli yapımı Bu akçam sizi için beğenize sunduğum ,Değişik örgü Tekniği Dondurma Çubuğu İle Yelek Modeli Yapımı  ile şık Yazlık Kadın Yelekleri yapabilirsiniz.

6-yaprakli-cicek-oyasi
6-yaprakli-cicek-oyasi

Ayrıca Şiş Örgü Modelleri bekleyen hanımlar içinde modeli ile mest eden Pıtırcıklı Şiş Örneğine buradan bakabilir Şişle Örgü Bayan Yelekleri için düşünebilirsiniz.

6-yaprakli-cicek-tig-oyasi
6-yaprakli-cicek-tig-oyasi

6 Yapraklı Çiçekli Oya,6 Yapraklı Çiçekli Tığ Oyası,Çiçekli Tığ Oyası,Çiçekli Yazma Oyaları,Altı Yapraklı Yemeni Oyası,Oya Modelleri,Oya Dersleri,Oya Örnekleri

1 Comment

  1. Geri bildirim: 2 OYA YAPIMI İLE 80 TANE OYA MODELLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir