6-9 AYLIK FİYONKLU KIZ BEBEK YAZLIK PATİK

yazlik-incili-kiz-bebek-6-9-aylik-patik
yazlik-incili-kiz-bebek-6-9-aylik-patik

İncili Papyon Fiyonklu Örgü Yazlık Kız Bebek Patik Tarifi ile hem Bebeklerin yazın ayakları betondan yanmayacak hem de bir şey batmaması için Güvenlik oluşturacak.

Boncuklu Kız Bebek Patiği Alt örgü tabanın ortasından başlanarak yapılıyor.Bunun için 14 zincir ile başlayacak ve çevresini videoda gösterildiği şekilde yaptıktan sonra kenar ve üstü yapıldıktan sonra İncili Fiyonk kurdele yapılacak.

fiyonklu-6-9-aylik-bebek-patik
fiyonklu-6-9-aylik-bebek-patik

6-9 Aylık bebek patiği için Merserize ya da yazlık Patiklere uygun terletmeyen İpler ile yapabilirsiniz. Özellikle ayaklarının üzerine basıp tutunarak yürüyen bebeklerin ayaklarının altına bir şey batmaması için Yazlık Bebek Patiği olarak giydirebilirsiniz.

İnciler yerine daha güvenli olması için Etamin işler gibi minik çarpılar ile Boncuk görünümü de verebilirsiniz. 2 Numara Tığ ve orta kalınlıkta bir ip ile yapılan Patik 17-18 numara giyen çocuklar için.

Saç Bandı Yapımı videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*