5 NUMARALI ŞİŞLE TIĞ OYASI TARİFİ

5-numara-sisle-tig-oyasi
5-numara-sisle-tig-oyasi

Sıralı Şiş Oyaları ve Yapılışları-Evet sevgili hanımlar Benden Şiş Oyaları isteyen hanımlara 5 Numaralı Şiş İle Tığ Oyası,Sıralı Oya nasıl yapılır? Videolu Oya Tarifi.

Sıralı Çeyizlik Oya Tığ Oyaları grubundan çok istenen ve beklenen bir model olduğu için Derya hanım bu güzel Oya modelini bizlere sunmuş.

5-numara-sis-sirali-anlatimli-oyasi
5-numara-sis-sirali-anlatimli-oyasi

5 Numara Şişi olmayanlar bir Kalem ile Kalem Oyası şeklinde aynı modeli yapabilirler. Tığ battı 2 zincir çekilerek yapılır ve sonra Şiş ile İlmekler uzatılır.

Modelin 2. sırasın da Pembe ipe geçilir, Pembe renkli iple İlmekler toplanır Pıtırcık Oyalar yapılır ve Son sıraya geldiğinizde Yine Mavi iple Pıtırcıklar yapılarak Sıralı Oya Tamamlanır.

Son yayınlanan El İşleri için Tığla Papatyalı Örgü Çocuk Elbise nasıl örülüyor? yapımını sizlere burada sundum.

5 Numara Şişten Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ ÇİÇEK BONCUKLU OYA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*