Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 41 KERE MAŞALLAH DEDİRTEN BEBEK YELEK

41 KERE MAŞALLAH DEDİRTEN BEBEK YELEK

14767
Nazarca-masallah-dedirten-robali-kiz-bebek-pembe-yelek
Nazarca-masallah-dedirten-robali-kiz-bebek-pembe-yelek

Rengiyle, anlatımıyla, modeli ile 41 kere maşAllah dedirten Karnabahar bebek yelek modelini, iki şiş üzerinden Sesli anlatımı ile örgü sevenlere sayfamızda sunduk.

Karnabahar yelek yapımı adı altında sevgili Zeynep Hanım’ın kendine ait Çakır örgü kanalında paylaştığı örgü seven hanımlara sunduğu bir örgü projesi.

Örgü Model yapımında 2 yumak örgü ipi kullanılarak, 5 adet düğme 3,5 ya da 4 No örgü şişleri Kullanılması tavsiye edilmiş,3,75 şişle yapılmış.

Yılların vazgeçilmez Efsane örgü modelleri dediğimizde eminim Sizlerin de karnabahar örgü modeli aklınıza geliyordur.

karnabahar-yelek-yapimi
karnabahar-yelek-yapimi

Karnabahar örgü modeli ile yapılan bebek örgüleri yelekler, battaniyeler, hırkalar, bereler, şapkalar, patikler aklınıza ne gelirse her modele kullanılıyor ve çok da yakışıyor.

Bu modelde de Robalı bebek yelek modelinde İncili düğmeleri ile çok şık ve şirin toz pembe bir Kız bebek yelek modeli şeklinde çalışılmış. Kız bebekler için baştan sona anlatımlı bebek yelek modeli 1,5-2 yaş boyutların da.

Sevgili Zeynep Hanım bebek yelek modelinde nasıl bir beden küçültülür? nasıl büyütülür? video sonunda bu detayları bizlere aktarıyor.

toz-pembe-sis-model-karnibahar-yelegi
toz-pembe-sis-model-karnibahar-yelegi

Nako Elit Baby 100 gram ağırlığında toz pembe örgü ipi ile hemen hemen 2 yumak kadar ip kullanılan bir bebek örgü çalışması.

Yeleği yakasından 3,75 şiş ile toplam 80 ilmek atarak 4 sıra düz örgü ile Robasına başlanıyor.

Yelek koltuk altından etek ucuna kadar uzunluğu 26 santim, beden genişliği 30 santim, yakadan etek ucu uzunluğu 37 santim. 2 yaş bebeklere giydirilebilir.

Kaynak: Videolu Anlatım Çakır Örgü Kanalı

Karnıbahar Robalı Pembe Kız Bebek Yelek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz