Menü Kapat

33 ADET HAVLU KENARI ÖRNEKLERİBir çok havlu kenarı örnekleri,değişik motif ve örnekleri.çeyiz için seçtiğim güzel örnek ve modelleri.Artık neredeyse bütün evlerdeki,Çeyizlerde ki havluların kenarları dantel,iğne oyası işli.bazıları halka ve firkete ile yapılıyor.

Sizlere benimde beğendiğim Havlu Kenar Dantel modellerinden bir derleme yaptım. Her ne kadar günümüzün gençleri El işlerine çok önem göstermese de Çeyizde Havlu kenarı işlenmiş Havlular sembolik olarak ta bulunuyor.

Havlu Kenarlarına Örnekler için değişik malzemeler kullanarak Dantel,Mekik,Oya ve Firkete yanına aynı zamana Havluya desen boyama son yıllara çok görülüyor

El işleri yazan menüye baktığınızda tüm El İşi Modellerine ulaşabilirsiniz. Panç işi Havlulara ilgisi olanlar için burada Satılık Panç işleme Havlulara bakabilirsiniz.

Videolu Havlu Kenarı Örneği isterseniz renkleri ve modeli ile sizlere Havlu Kenarı Öğretici videoyu izlemenizi tavsiye etmek isterim.

Şablonlu Havlu Kenarı Modeli şablona bakarak rahatlıkla örnek çıkaran hanımlar için.

Hatta iceceklerin açma halkalarını dahi kullanarak bir çok havlu kenarı işlenmiş.Hazır satılanları olsada emek verilenin yeri ayrı tabi. Bütün Havlu Kenarlarına Buradan Ulaşabilirsiniz

güncelleme:19.10.2015

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir