3 YAPRAK FISTIK OYASI TARİFİ

3-yaprak-fistik-oyasi-tulbent-modeli
3-yaprak-fistik-oyasi-tulbent-modeli

Mor,Sarı ve Yeşilin uyum içinde yapıldığı 3 Yaprak Fıstık Oyası Yeni Çeyiz Oyaları arayışına giren Hanımlar için Nazarca.com sitemizde sizler için Videolu tarifini yayınlamaktayız.

Tığ örgüleri Lif Modelleri ile ilgili İlginç ve Güzel Değişik Modeller arayanlar Nazar Lif Modeli tarifini gösterebilirim. Tüm modeller gibi onunda tarifi var.

cicekli-3-yaprak-yazma-oyasi
cicekli-3-yaprak-yazma-oyasi

Fıstık çiçek motiflerin ortasın da kullanmak üzere en küçük Oya halkaları olan Plastik serum halkalarına ihtiyacınız var. 3 Yaprak Oyası ilk çimen sırası olsun,Mor ve Sarı renkli Fıstıklı Çiçek motifleri olsun ya da Çiçeklerin üzerine uzun ilmekler ile yapılan Tepeler olsun hepsi ayrı bir güzel.

ilmekli-yaprakli-fistik-oyasi
ilmekli-yaprakli-fistik-oyasi

İlk olarak Fıstık Çiçekler yapıldıktan sonra Çimen oyası  ile Motifler modele dahil edildikten sonra İlmekli tepeler yapılıyor.

3 Yaprak Fıstık Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 5 TANE ŞAHANE ÇEYİZLİK İĞNE OYASI TARİFLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*