Güzellik,Bakım 2014 ÖRGÜLÜ DAĞINIK TOPUZ MODELİ

2014 ÖRGÜLÜ DAĞINIK TOPUZ MODELİ

545
kolay-orgulu-daginik-topuz-2014

2014 En Güzel Dağınık Topuz Modelleri

Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber yaz aylarında Düğün yapacakların çok telaşı var bu aralar. Sünnet düğünleri, Kına Geceleri, Evlilik Merasimleri derken Törenlerle geçecek sıcak bir yaz mevsimi bizi bekliyor. Tabi Çeyiz hazırlıkları telaşı arasında Sünnet çocuğu anneleri,ablaları ve Akrabaları, Düğün sahibinin yakın akrabaları Düğünde saçımı nasıl yaptırayım diye birbirlerine soruyorlar.

Bende uzun saçlılar nasıl Dağınık Topuz yaptırmalı sorularınız için internette gördüğüm çok beğendiğim bu 2014 Saç Topuz Modelleri arasında olduğu söylenen güzel Dağınık örgülü Topuz modelini Görümcemin oğlunun Sünnetinde yaptıracağım. Eğer Örgülü topuz modelini beğendiyseniz bir çıktısını alın Kuaförünüze gösterin o sizin istediğiniz gibi yapacaktır.

Genelde saç iyice tiftildikten sonra bu tarz topuzlar yapıldığı için saçlarda hem kırılmalar oluyor hem Düğünden sonra yıkanması da çok zor oluyor. Fakat resimdeki gördüğünüz modelde Saç tiftilmeden Örülerek Dağınık Topuz modeli yapılıyor. Önce yıkanan saç at kuyruğu şeklinde örülürken aralardan Dağınık şekilde topuz yapabilmek için saçlar bırakılıyor.

Örgü yukarıdan firkete ve paravan siyah tel tokalarla yukarıdan tutturulurken Topuzdan kalan saçlara maşa uygulanıyor. Maşa uygulanan saçlarda dalgalı Bukleler oluşarak harika bir Dağınık Topuz Saç Modelleri oluyor.

Tabi isterlerse Gelin Hanımlar Gelin başı olarak bu Topuz modelini yaptırabilirler. Duvaklı ya da Çiçek takılan Gelin Saçı olarak rahatlıkla kullanabilirler.

kolay-orgulu-daginik-topuz-2014
kolay-orgulu-daginik-topuz-2014

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz