Menü Kapat

İki-sis-1-tig-orgu-kadin-patikleri

2 ŞİŞ 1 TIĞ MODELLER İLE KIŞLIK BAYAN PATİK TARİFLERİİkisi Şiş Birisi Tığla Yapılan 3 Harika Patik modelinden ilk olarak hangisini paylaşacağıma karar veremedim. Buyrun 3 Tane En Kolay Şiş ve Tığa Bayan Patik yapılışları.

Çetik Modeli gibi görünen Pembe Tığ işi Patik modelinin videosu 3. sırada.Araların da En çok sanırım onu beğendim. Sihirli halka ile başlayıp 4 sırada 51 trabzan olana kadar artırılıyor ve Tığ işi desenin yapılışı ile Yanlar ve Topuk yapılışı ile devam ediyor.

pembe-gelin-patikleri-tig-isi
pembe-gelin-patikleri-tig-isi

38 Numaraya uygun olan Pembe Patiği güzel ve kibar bir süs ile süsleyebilirsiniz.Sade ve Şık seven hanımlar ördükten sonra Bu hali ile de kullanabilirler.

sisle-damali-bayan-patik-yapimi
sisle-damali-bayan-patik-yapimi

3 numara Şiş 2 adet Patik ipi ile 38 numara Ayak Patiği modelini giysiler,battaniyeler için bile kullanabilirsiniz.Acemi İşi Patik model dediğim model özellikle Yeni Öğrenen hanımlara kolay bir model sunmak için tasarlanmış.

en-kolay-acik-orgu-sis-patikleri
en-kolay-acik-orgu-sis-patikleri

İlk Patik videosunda sırada bu model var.Ok Patik modeli olarak ta bilinen Bu tarz Patiklere Açık Örgü Model Patikler deniliyor. Topuk yapımı Burun örme hiç bunlar ile uğraşamam diyenler eline Şişleri alarak hemen bu modeli yapabilirler.

tig-orguzarif-pembe-kolay-bayanpatigi
tig-orgu zarif-pembe-kolay-bayan patigi

Burun ve yanlara Trabzan ön tarafa desen yapılan Model Manken ayakta ne kadar zarif görünüyor.Kenar oyası ve çiçek,fiyonk vs süs sizin zevkinize kalmış. My Hobby Life kanalının eline emeğine sağlık.3 Modeli de Asiye hanım anlatıyor.

acik-orgu-son-moda-bayan-patikeri
acik-orgu-son-moda-bayan-patikeri

Yapmak isteyen hanımlar ve Sayfayı ziyaret eden Arkadaşlar Alta yorumlara en çok hangini beğendiğinizi yazarsanız çok sevinirim.

2.

3.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir