ip-koparmali-2-renkli-tig-isi

2 RENKLİ İP KOPARMALI TIĞ İŞİ YAPIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Battaniyeler de ve Örgü Sabun Lifi Modeller de çok yakışan 2 Renkli İp Koparmalı Tığ İşi Örneği Örtü Örgüler de bir çok Model için Hatta Kırlentler de Videolu Tarifli Örnek Anlatımlı.

Yatak Örtüsü Örgüler ve Bebek Battaniyelerine daha uygun olduğunu düşündüğüm İki Renkli Model de her sıra sonunda ip koparıldığı için Lif Modelleri gibi küçük modeller de zor gelebilir.

2-renkli-ip-koparmali-tig-isi
2-renkli-ip-koparmali-tig-isi

Ama Bebek Battaniyelerin de Uzun sıralar örüldüğü için İp koparma işlemi sizlere daha az zor gelecektir. Petekli örneği ile 2 Katlı Örgü Modeli görünümüne sahip modelinin her iki yönünde farklı bir Örnek oluşuyor.

Her bir model için 8 zincir çekiliyor bu nedenle Battaniye yapacak olan hanımlar her motifi 8 zincir hesaplayarak o büyüklükte zincir çekerek başlamalılar.

Son yayınlanan Örgüler içinden 38-42 Beden Bayan Yelek anlatımı Şiş Modeli ile detaylı Açıklamasına buradan. Şişle Kapüşonlu Bebek Hırka Anlatımına da buradan bakabilir Tam Anlatımlı Nazarca Örgü Modelleri için menüye bakabilirsiniz.
İp Koparmalı 2 Renkli Tığ İşi Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “2 RENKLİ İP KOPARMALI TIĞ İŞİ YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir