Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 2-3 YAŞ ÇOCUKLARA İNCİLİ ŞİŞ ÖRGÜ HIRKA ANLATIMI

2-3 YAŞ ÇOCUKLARA İNCİLİ ŞİŞ ÖRGÜ HIRKA ANLATIMI

579
cocuklara-2-3-yasa-incili-el-orgu-hirka
cocuklara-2-3-yasa-incili-el-orgu-hirka

Patik incileri ile süslü 2-3 Yaş Çocuklar için İncili Şiş Örgü Modelli Çocuk Hırka Tam açıklamalı Tarifi. Yakadan başlamalı İncili V yaya Bebek Örme Hırka yapımı.

Hırkanın en genişliği 33 cm-Boy 36 cm-Model sadece Roba da Kol Kısımlarında ve Beden de uygulanıyor.Yeleğin Arka parçası da İncili örnekli yapılıyor.

İncili Bebek Hırka Malzemeleri:250 Gram İnciler-3 Yumak Alize hapy baby ip-5-6 Düğme-3 numara Misinalı Şiş

yakadan-incili-sis-orgu-2-3-yas-hirka
yakadan-incili-sis-orgu-2-3-yas-hirka

Boncuklu Hırkayı Yelek olarak ta yapabilirsiniz. Bunun için Boncuklu Hırka robasından sonra Kollarda örülen Düz kısmı örmeden bitirmelisiniz.

Kısa Kollu Yelek için Örnek bitimine 3-4 diş haraşo yapabilirsiniz. Yada tek lastik modeli de olabilir.Ama  Etek ve Yaka da Haraşo olduğundan Haraşo Kol bandı daha uygun olacaktır.

Her Tarafı Boncuklu Roba ve kollarda Boncuk olmayan Bebek Hırkası için 250 gram kadar İnci Boncuk kullanılmış. Arka için Boncuk kullanılmayınca daha az inci gider.

yakadan-incili-sis-orgu-2-3-yas-hirka
yakadan-incili-sis-orgu-2-3-yas-hirka

92 ilmek ile yakadan başlanır. 5 diş haraşo yapıldıktan sonra 20 ilmek ön parça için başlanır.Başlamada 7 diş haraşo lastik için ayrılır ilik yuvası açılır.

Evet Hanımlar Tam 50 Tane Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışları için buraya Tıklayıp bakabilirsiniz

Model Yakadan başlanıyor Tek Parça örülüyor.Misinalı 3,5 numara Şiş ile yapıldığın da 3-4 Yaş İncili Çocuk Hırkası Modelleri örebilirsiniz.

1-1,5 Yaş İncili Bebek Yelek veya Hırka İçinde 72 ilmek ile başlayabilirsiniz. 15 İlmek Önler- 9 ilmek kollar-20 İlmek Arka için ilmek ayırmanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz