136 TANE KÜÇÜK BEYLER İÇİN ÖRGÜLER

Erkek-cocuklari-kucuk-beylere-orguler
Erkek-cocuklari-kucuk-beylere-orguler

136 Tane görebileceğiniz En Yakışıklı Erkek Bebek Örgüleri.En Şirin Erkek Bebeği Yelekleri,Süveterleri,Hırkaları,Cepken Ata Yelekleri ve Battaniyeleri.

Şimdi ancak paylaşmaya vakit bulabildiğim Bebek Örgü Kıyafetlerini bundan 14-15 sene Önce İlk çocuğum Oğlum için böyle Küçük Erkek Örgüleri yapardım.

ajur-yollu-orgu-yesil-erkek-cocuk-yelek
ajur-yollu-orgu-yesil-erkek-cocuk-yelek

Ne yalan söyleyeyim kötü örmüyordum her şey öre biliyordum ancak Burada Galeri de gördüğümüz Ufak Bebek Örgüleri,Erkek Çocuk Battaniye Modelleri pek güzeller.

Örgü işinde iyi olan hanımlar zaten bu modellere bakarak bile Model çıkarabiliyor. Ki Ben bir çoğunu çıkarabilirim.

Hiç bilmeyen ya da Çok Az Örgü Örmeyi bilen hanımlar o zaman Lütfen Örgüler bölümüne bakın.Bir Çok Açıklamalı Erkek Bebek Örgüleri,Kız Çocuk ve Bebe Örgü Modelleri ve yapılışları görebilirsiniz.

Küçük Bey Erkek Bebek Örgü Bebek Giysileri Tığ ve Şiş Örgüleri ile yapılmışlar.Modellerin Örnek bazılarının da Model Anlatımı için Lütfen Menüye El İşleri Bölümüne bakınız.

Hangi Şiş İşi Örnekle Nasıl Bebek Yeleği yapılır? Örgü Patik Nasıl örülür? Gibi soruların cevapları için Anlatımlı Örgüler için Buraya Örgü İşleri bölümüne bakabilirsiniz.

Modeller sizlere Erkek Çocuğa Neler Örülür? Erkek Bebek Örgü Modelleri konusun da yardımcı olacaktır. Hangi Renkler nasıl Modeller ile birleşiyor Emek Kokan Erkek Çocuklara Küçük Beylere Örgüler.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. EBRULİ İPTEN TIĞLA ÖRÜLEN ŞIK ŞAL YAPIMI | Nazarca.com
  2. HER YAŞA HARİKA 136 TANE KIZ ÖRGÜLERİ MODELLERİ | Nazarca.com
  3. HALKALI KEMER ÖRGÜ MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*