Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 136 TANE KÜÇÜK BEYLER İÇİN ÖRGÜLER

136 TANE KÜÇÜK BEYLER İÇİN ÖRGÜLER

34462
Erkek-cocuklari-kucuk-beylere-orguler
Erkek-cocuklari-kucuk-beylere-orguler

136 Tane görebileceğiniz En Yakışıklı Erkek Bebek Örgüleri.En Şirin Erkek Bebeği Yelekleri,Süveterleri,Hırkaları,Cepken Ata Yelekleri ve Battaniyeleri.

Şimdi ancak paylaşmaya vakit bulabildiğim Bebek Örgü Kıyafetlerini bundan 14-15 sene Önce İlk çocuğum Oğlum için böyle Küçük Erkek Örgüleri yapardım.

ajur-yollu-orgu-yesil-erkek-cocuk-yelek
ajur-yollu-orgu-yesil-erkek-cocuk-yelek

Ne yalan söyleyeyim kötü örmüyordum her şey öre biliyordum ancak Burada Galeri de gördüğümüz Ufak Bebek Örgüleri,Erkek Çocuk Battaniye Modelleri pek güzeller.

Örgü işinde iyi olan hanımlar zaten bu modellere bakarak bile Model çıkarabiliyor. Ki Ben bir çoğunu çıkarabilirim.

Hiç bilmeyen ya da Çok Az Örgü Örmeyi bilen hanımlar o zaman Lütfen Örgüler bölümüne bakın.Bir Çok Açıklamalı Erkek Bebek Örgüleri,Kız Çocuk ve Bebe Örgü Modelleri ve yapılışları görebilirsiniz.

Küçük Bey Erkek Bebek Örgü Bebek Giysileri Tığ ve Şiş Örgüleri ile yapılmışlar.Modellerin Örnek bazılarının da Model Anlatımı için Lütfen Menüye El İşleri Bölümüne bakınız.

Hangi Şiş İşi Örnekle Nasıl Bebek Yeleği yapılır? Örgü Patik Nasıl örülür? Gibi soruların cevapları için Anlatımlı Örgüler için Buraya Örgü İşleri bölümüne bakabilirsiniz.

Modeller sizlere Erkek Çocuğa Neler Örülür? Erkek Bebek Örgü Modelleri konusun da yardımcı olacaktır. Hangi Renkler nasıl Modeller ile birleşiyor Emek Kokan Erkek Çocuklara Küçük Beylere Örgüler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz