Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 0-6 AYA KADAR DÜĞMELİ BEBEK SÜVETER:Baby Vest Skewer

0-6 AYA KADAR DÜĞMELİ BEBEK SÜVETER:Baby Vest Skewer

863
0-6-aya-kirmizi-beyaz-dugmeli-suveter
0-6-aya-kirmizi-beyaz-dugmeli-suveter

Şiş model bebek örgülerinde 0-6 aylık Düğmeli bebek süveteri her iki yandan Düğmeli Yelek Süveter modeli nasıl yapılır? video ve Sesli tarif.

İki renkli örnekli güzel bir model ile yapılan 0-6 aya kadar bebeklerin giyebileceği boyuttaki Süveterin her iki tarafına ikişer tane düğme dikilerek 4 düğme ile model tamamlanmıştır.

Baby- Vest- Skewer
Baby- Vest- Skewer

Arzu edersiniz Mavi, beyaz erkek bebek süveterinde ki gibi önlerine küçük Desenler yapabilir, çizgi desenleri ile düz haroşa örgü olarak da çalışabilirsiniz.Ya da farklı modelde uygulayabilirsiniz.

6 aylık bebeklere kadar 74 ilmek ile başlanarak, dikişsiz bir şekilde de bu Süveter Bebek modeli çalışılabilir. Omuzlardan devam edilerek ön bedene geçilebilir. Tabii ki ister iki parça halinde görüp omuzlarını dikebilir.

Modelden metresi uzun ve ince olan bebe Yünlerinden bir kırmızı bir beyaz renk 3 numara örgü şişi ile 0-6 aya model uygulanmış. Bunun için de 74 ilmek ile başlanıyor

erkek-bebek-yani-dugmeli-yeni-suveter
erkek-bebek-yani-dugmeli-yeni-suveter

3,5 cm bir ters bir düz den olacak şekilde lastik örgüsü yapılıp bir tarafında ilik evi açmayı unutmayın.

Lastik bitiminden sonra her iki kenara 6’şar ilmek haroşa örgü çalışması yapılmış, örnekli model ise iki renk üzerinden gövdede kullanılmış.

Kaynak:ElisleriNet

Yanlar Düğmeli 2 Renkli Bebek Örgü Süveter Yelek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz