ESKİ EŞYALARINIZI DEĞERLENDİREREK ÖRTÜ YAPINIZ

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi

Artık eski kumaşları,Eski kazakları değerlendirerek çok güzel örtü yapmış yabancı bir hanımefendi. Koltukların veya yatakların üstüne örtü olarak kullanabileceğiniz eskilerinizi değerlendirebileceğiniz güzel bir battaniye veya örtü olarak kullanabilirsiniz.

Eskiyen ihtiyacı olanlara veremeyecek kadar yıpranmış giysilerinizi bir çok şekilde kullanarak evinizin dekorasyonu içinde kullanabilirsiniz.

Eski eşyaları,eski giysileri nasıl değerlendiririm,Eskilerden neler yapılır diyorsanız sitemizdeki diğer kategorilere de göz atmanızı tavsiye ederim.

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi
artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-1

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-2

Altıgen ve eşit boyda ende kestiğiniz kumaşları  resimdeki gibi dikerek birleştiriniz. İstediğiniz boyda bir örtü elde ettiğinizde yanlardan şekildeki gibi keserek düz bir kenar elde ediniz.

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-3

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-4

Kenarları kestikten sonra ters yöne doğru katlayınız ve dikiniz.Örtünüz hazır .Kolay gelsin

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*