ESKİ EŞYALARINIZI DEĞERLENDİREREK ÖRTÜ YAPINIZartik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi

Artık eski kumaşları,Eski kazakları değerlendirerek çok güzel örtü yapmış yabancı bir hanımefendi. Koltukların veya yatakların üstüne örtü olarak kullanabileceğiniz eskilerinizi değerlendirebileceğiniz güzel bir battaniye veya örtü olarak kullanabilirsiniz. Eskiyen ihtiyacı olanlara veremiyecek kadar yıpranmış giysilerinizi bir çok şekilde kullanarak evinizin dekorasyonu içinde kullanabilirsiniz. Eski eşyaları,eski giysileri nasıl değerlendiririm,Eskilerden neler yapılır diyorsanız sitemizdeki diğer kategorilerede göz atmanızı tavsiye ederim.

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi
artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-1  artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-2

Altıgen ve eşit boyda ende kestiğiniz kumaşları  resimdeki gibi dikerek birleştiriniz. İstediğiniz boyda bir örtü elde ettiğinizde yanlardan şekildeki gibi keserek düz bir kenar elde ediniz.

artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-3  artik-kumaslari-degerlendirme-ortu-yapimi-4

Kenarları kestikten sonra ters yöne doğru katlayınız ve dikiniz.Örtünüz hazır .Kolay gelsin

kaynak:http://resweater.blogspot.com/2012/03/its-tutorial-tuesday-make-easy-but.html

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5079 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*