Resim Bulunamadı

 • AÇIKLAMALI ERKEK ATKI VE BERE ÖRNEĞİ MODELİ YAPIMI

  5 Temmuz 2012
  128 views
  Sponsor Bağlantılar
  AÇIKLAMALI ERKEK ATKI VE BERE ÖRNEĞİ MODELİ YAPIMI

  Okadar çok kız çocukları ve bayanlar için örgü tarifleri verdimki Beylere ve küçük delikanlılara biraz ayıp ettim :) Eğ site sahibi kadın olunca biraz FeminisTlik olurmuş dermişim:) Şaka Şaka Bundan sonra erkek örgülerine,modellerinede daha fazla sitemde yer ayırcam.Buyrun Erkek Anlatımlı Atkı Ve Bere Tarifiyle başlıyalım.

  Anlatimli-Erkek-Atkı-Bere-ornegi-Yapılışı

  Atkı İçin :

  56 ilmek başlanır, 2+2 çift lastil ile 4 cm örülür. Diğer iki renk iplikle sıralasıyla 2?şer sıra, ilk renk iplikle 4 cm, ipliklerle sıralasıyla 2?şer sıra örülüp,açık renk iplikle örgüye devam edilir. Atkı boyu 106 cm olduğunda aynı renk sıralaması uygulanır ve atkı boyu 122 cm?de ilmekler tek seferde kesilere bitirilir. Tüm renkler kullanılarak uçlarına 12 cm püskül yapılır.

  Bere İçin :

  Koyu renk iplikle başlanır, 2+2 lastik örgü yapılr. 4 cm?de iplikler sıralasıyla 2?şer sıra şeklinde örülür. Bere boyu 23 cm?de ilmekler 1. ilmeğin üzerinden geçirilerek bitirilir.Bere dikilerek bitirilir.

  Sponsor Bağlantılar
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-