El İşleri YAPRAKLI AJUR ÖRGÜSÜ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

YAPRAKLI AJUR ÖRGÜSÜ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

214
yaprakli-ajur-orgu-modeli-yapilisi
yaprakli-ajur-orgu-modeli-yapilisi

Özellikle renk seçimi ile çok hoşuma giden Ajur desenli bir Örnek buldum.Örneğin modelini çok beğendiğim için sizinle adını Yapraklı Ajur Örgü Modeli koyduğum Videolu anlatımlı olarak örneğin nasıl örüldüğünü izleyerek

yaprakli-ajur-orgu-modeli-yapilisi
yaprakli-ajur-orgu-modeli-yapilisi

öğrenebilirsiniz.

Yaprak Ajurlu Örgüsü Yeşil ve Turuncu renkli iki ayrı örgü ipi ile örülmüş.Ancak Yeşil renkli olan Turuncu renkli Örgü Yapraklı Ajur örgüsü kadar güzel görünmüyor. Bazen hanımlar bana örneğin aynısını ördüklerini ancak kendilerinin videodaki örek kadar güzel görünmediğini yazıyorlar.

Elbette her örgü desenine her örgü ipi ve Örgü İğnesi şiş gitmez. Bazen yanlış Yün ip,Şiş ya da Tığ seçimi çok zarif olan bir örgü modelini çok çirkin ve karmaşık gösterebilir.Biliyorum her videoda ip ve şiş numarası,markası söylenmiyor Ancak kullanılan ipin benzerini bulabilirsiniz ya da aynısını.

Ajurlu Yapraklı Örgü Modeli ile neler örülür? düşündüğümde Örnek gerçekten Harika ve bence bu Örnek ile ilk olarak En Güzel Örgü Bebek Örneği,Örgü Kazak ve Yelek harika olur.

Eğer Bebek Süveteri örmek aklınızdan geçiyorsa bence Yapraklı Ajur örneği Turuncu ve Beyaz renkler bir arada kullanıldığında ortaya çok arklı ve güzel bir model çıkabilir.

Eğer hem Türkçe hem de Ajurlu olmayan bir Örgü Deseni isterseniz o zaman size az önce sizlere tanıttığım Fıstıklı Burgu Örgü Modelini tavsiye edebilirim.Ayrıca yukarıda ki menüde bulunan Örgü Videoları bölümünde daha bir çok güzel Örgü modeli bulabilirsiniz.Keyifli Örgüler hanımlar.

yaprak-ajurlu-orgu-modeli
yaprak-ajurlu-orgu-modeli

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz