Hobi USTA SINIFI KEÇE MOBİL MODELLERİ

USTA SINIFI KEÇE MOBİL MODELLERİ

635
kece-mobil-modelleri
kece-mobil-modelleri

Islak Keçe ile yapılan Usta Sınıfı Keçe Mobiller ile yapılan Bebek ve çocuk odaları şirin şık ve şirin bir Dekorasyon çalışması. Bebek odasına Tavana veya Bebek odasındaki Beşiğin üzerine asılan birbirinden şirin Keçeden yapılan Mobiller.

Keçe Yünü ile Bebek odası Mobili resimleri arasında sizinde dikkatinizi çekecektir Bebeklerin yüz ifadeleri yapılmamış. İsteyenler çizme veya dikiş tekniği ile yüz,güz vs yapabilirler

Keçe Mobil Modelleri sizlerinde gördüğü gibi Keçe tiftme ve ıslak keçe çalışmaları ile yapılmış ve oldukça ustalık isteyen Keçe Örnekleri Mobiller.

Keçe Örnekleri bölümünü takip eden dostlar çok iyi bilirler ki ben genelde Keçe kumaşı ile yapılan daha basit herkesin yapabileceği çalışmaları paylaşıyorum.

Fakat artık hem bir üst sınıf keçe ustalarının neler yaptığını görebilmeniz ve ileri ki Keçe çalışmalarınız da kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalara da yer vereceğim.

 

kece-mobil-modelleri
kece-mobil-modelleri

Açıkça Islak Keçe çalışmasını hiç denemedim hali ile bilmiyorum. Ancak resimli ve videolu anlatımlı Islak keçe nasıl yapılır? neler yapılır anlatımları ile öğrenmek çok ta zor değil diye düşünüyorum.

Keçe Telefon Kılıfı yapmak isteyen arkadaşlar için değişik 63 tane Keçeden Telefon Kılıfları modellerine bakabilirsiniz.

Bu arada ben Islak Keçe diye yazıp duruyorum ancak bazı çalışmalarda Sabunlu keçe,Kuru Keçe diyede biliniyor.

Keçe Örnekleri yazan menüye baktığınızda Keçeden neler yapılır Model ve resimli anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz