Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI ÖRGÜ EV BOTU PATİK

TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI ÖRGÜ EV BOTU PATİK

365
orgu-videolu-anlatimli-ev-botu

Sizlere Bugün Evde giyilen Örgü Tığ ile örülen Bayanlar için Örülen Örgü Ev Botu Nasıl yapılır Türkçe videolu açıklamalı Pratik yazın paylaşımı olan güzel bir Patik örneği göstereceğim.

Videoyu izlediğinizde sizinde göreceğiniz gibi kullanacağınız tığ numarasından Ev botunun yapılışına kadar tüm detayları ile güzel ve kolay Örgü Bayan Patik nasıl örülür görebilirsiniz.

Resimli anlatımlı olarak size daha önce Hazır Keçe olan Ayakkabı tabanı ile nasıl Ev Botu Örülür? daha önce farklı bir model olarak göstermiştim.

Burada ki Ev botu örneği tığ ile tek seferde örülüyor. Birde Motifli Ev Botu örme şekli var. Motifle örülen ev botu modelinde motifler birleştirilerek bot örülüyor onu buradan görebilirsiniz.

Eğer Yaz için veya Açık bir Terlik olarak Örgü Terlik örmek isterseniz burada önceden paylaştığım Örgü Ev Terliğine mutlaka bakınız.Yine tığ ile örülen Ev Terliği örneği.

Yine Pratik yazarın anlatımı olan Tığla örme Tunus işi Patik Modeline Türkçe videolu anlatımlı olarak buradan bakabilirsiniz.

orgu-videolu-anlatimli-ev-botu
orgu-videolu-anlatimli-ev-botu

Videolu Anlatımlı Örgü Tığ İşi Ev Botu Kadın Patik Modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz