Menü Kapat
Nazarca-Delikli-8-Ajurlu-orgu- modeli-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜSÜ DELİKLİ 8 AJURLU ÖRGÜ MODELİDelikli 8 Ajurlu örgü modeli tarifini yaz-kış her örgü için Kadın ,Bebek örgülerinde özellikle kullanabilir, tarifini izleyebilirsiniz.

Zannederim çoğunuzun daha önce görmemiş olduğu bir model ile sizlerleyiz nazarca örgü modelleri kanalımızda yayınlanan modelimizin sizlere sunduk.

sis-orgusu-nazarca-Delikli-8- Ajurlu -örgü-modeli
sis-orgusu-nazarca-Delikli-8- Ajurlu -örgü-modeli

Kışlık ve yazlık örgüler de her model için bu modeli değerlendirebilir. Bluz, yelek, hırka, atkı, şal, Etol, battaniye gibi çeşitli örgüler örebilirsiniz.

Delikli 8 Ajurlu Örgü modeli açık renk sarı bir bebe ipi ve 3 numara şiş ile modelin tarifli Teslime hanım bizlere göstermiş.

nazarca-yeni-Delikli- 8 -Ajurlu- örgü -modeli
nazarca-yeni-Delikli- 8 -Ajurlu- örgü -modeli

Ajurlu Yeni örgü modeli 6 ve katları ile yapılıyor.Örgü modelini sizde Dilediğiniz örmek istediğiniz model genişliğin de 6 ve katları olarak ilmeklerinizi atabilirsiniz.

Delikli 8 Ajurlu örgü modelinde model örgünün ön yüzünden kuruluyor. Burada bir iki sıra ters örgüden sonra haroşa yapılıp model kurulumuna geçilmiş.

Diğer modellerindeki gibi 8 ajurlu örgü modelinde de lastik uygulamak sizin tercihinize kalıyor.

sari-delikli-yeni-ajurlu-nazarca-orgu
sari-delikli-yeni-ajurlu-nazarca-orgu

Kışlık bebek örgülerinden eksik etmediğimiz yaz, kış bebeklerinin sırtından çıkarmadığımız Örgü Bebek yelek modellerinde modelin Çok yakışacağını düşünüyorum.

Delikli 8 Ajurlu örgü modelinin Ajurlu bebek örgüleri için hırka, yelek, bere gibi bebek takımları da örmek için çok güzel bir örnek.

bebek-orgusu-delikli-yeni-ajurlu-ornek
bebek-orgusu-delikli-yeni-ajurlu-ornek

Kaynaklar:Yazı nazarca.com-Videolu anlatı Nazarca Örgü Modelleri kanalımıza Aittir.

Delikli Yeni Ajurlu Nazarca Örgü Modeli Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir