Örgü Modelleri ROBADAN FARKLI KADIN BLUZ ÇALIŞMASI ŞİŞ ÖRGÜ

ROBADAN FARKLI KADIN BLUZ ÇALIŞMASI ŞİŞ ÖRGÜ

543
yandan-robadan-bluz-orgu
yandan-robadan-bluz-orgu

Bayanların üzerinde çok zarif ve şık bir şekilde Duran, çok güzel Yandan başlamalı Robalı şiş örgü Bayan bluz modeli için bu modeli inceleyebilirsiniz, tarifini de izleyebilirsiniz.

Tabii ki bu yelek çalışması, hırka çalışması, örgü kadın kazak çalışması gibi modellerde de kullanılabilir, bir roba modeli.

Yesil-yuvarlak-roba-Bluzlar
Yesil-yuvarlak-roba-Bluzlar

Eğer bu tarz Alize Baby Best gibi bir ip ile çalışacaksınız Bu modelin içerisinde ince bir body giyerek kışın da kullanabilirsiniz.

Ancak fantezi yazlık ipler ile bu modelden Gerçekten güzel Robalı kadın bluz modelleri, kız çocuk için bluz modelleri çalışabilirsiniz.

Yakadan başlamalı yazlık bluzu modeli yeşil Alize baby best ip ile çalışılmış.

Yesil-ajurlu-Bluz-Robali
Yesil-ajurlu-Bluz-Robali

36 38 bedene uygun kazak önce robadan başlanıp yuvarlak şekilde Roba çalışılıyor, daha sonra model yandan başlayarak başlanarak 28 ilmek atılıyor.

Yaka genişliğini Size uygun olduğunuzu düşünüyorsanız daha büyük bedenler için sadece Robadaki örgü modelli kısımda model sırasında arttırabilirsiniz.

Büyük beden Bluzlar da ona göre ilmek sayını fazlalaştınız fazlalaştığında alt bedenin genişlik ve uzunluğu çalışarak 44 46 beden kadın bluz modeli de hazırlayabilirsiniz.

sis-orgu-2023-yetiskin-Bluzu
sis-orgu-2023-yetiskin-Bluzu

Kız çocuk kazak ya da bluz modellerinde de aynı şekilde ilmek sayısını başlangıçta yakadan azaltıp, robayı ve bedeni ona göre çocuk bedenine göre çalışırsınız.

Video kaynak : SEMAHAT04SEMAHAT

Yandan Başlanan Şiş Model Kadın Bluz Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz