Merhabalar

Tanıtım yazısı ve Link Satışımız yoktur. Sadece Banner Reklam Teklifleri için bu e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz.

E-Posta adresimizinfo@nazarca.com

Mailleriniz 24 saat içinde cevaplandırılır.

This Post Has 38 Comments

 1. nazlı

  merhaba bende evimde yapmış olduğum ürünlerin satışını yapmak istiyorum.nasıl yapabilirim ?

 2. alican

  Dilek abla cevap vermiosun maillere.

  1. admin

   Canım sen hangi mailime e-posta gönderdin. Şimdi elis341973@mynet.com mailime baktım senden gelen bir şey yok. Buyur ne istiyorsun ablam.

    1. admin

     Alican Mailini cevapladım ablacım.

 3. KUDRET ÇAKAR

  Merhaba sitenizi ilk defa gördüm,öncelikle şunu söylemeliyimki kadınların imkansızlıklar içinde ne mucizeler yaratığını görmek bir kadın olarak beni çok gururlandırıyor.Çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.Bende 43 yaşında bir kadınım çeşitli el işleri yapıyorum.Ürünlerimi sitenizde sergilemek isterim.Facebook sayfanıza arkadaşlık isteği gönderdim.Sitenizde ürün sergilemek ve satış yapmak ücretlimi?
  En kısa zamanda dönerseniz sevinirim.İyi günler.

  1. admin

   Merhabalar Kudret Hanım
   Öncelikle güzel sözleriniz için çok teşekkürler.Fakat şunuda belirtmeliyimki sitemde sergilediğim ve sizlerle paylaştığım çoğu şey internetten derleyerek topladıktan sonra sitemde sizinle paylaştığım şeyler. El işlerinden ve hobilerin bir çoğunu bilmeme rahmen yapmak için yeterli vaktim olmuyor fakat yapılan tüm el işleri ve Hobi bölümündeki herşeyin nasıl yapılacağını kendim yazılı olarak anlatıyorum. Ben sitelerimi tasarımlarını,içeriklerini ve yöneticiliğini yapıyorum. Sitemdeki reklamlar sayesinde Hem evime maddi katkıda bulunuyor, hemde güzel ve ilgi çekici bulduğum herşeyi düzenli bir şekilde sizlerle paylaşabilmenin mıutluluğunu yaşıyorum.Şimdi Facebookuma bakıp arkadaşlığınızı tabiki onaylıyacağım. El işlerinizi yada hobi olarak yaptığınız herşeyi sitem üzerinden satabilirsiniz bunun için hiç bir kimseden hiç bir talebim olmuyor. Öncelikle burdan üye olduktan sonra resimli anlatıma bakarak siteme istediklerinizi ekleyip ücretlerini ve özelliklerini yazdıktan sonra size nasıl nerden ulaşabilceklerinizi yazdıktan sonra sayfayı kaydedecek benim onayımdan sonra sayfanız sitede yayımlanacaktır.Umarım sitem üzerinden hayırlı ve bereketli kazançlar yapabilirsiniz ve bende yardımcı olabirsem çok mutlu olurum. Kayıt ol yazan yerden üye olduktan sonra bana burdan yada Faceden hangi isimle üye olduğunuzu belirtirseniz bende sizi sitede yazar olarak atayabilir ve size siteye sayfa ekleme yetkisi veririm.Burdan bakarak neleri nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.https://nazarca.com/internette-nasil-satis-yapabilirim

Yoruma kapalı.