HALAY MENDİLİ,KINA GECESİ,SÜNNET,DÜĞÜN ARNAVUT MENDİLİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Sevgili hamarat görümcemin işlediği Kına gecelerinde , Asker uğurlamasında, Sünnet Düğünlerinde Halay çekerken halaycıların eline verilen simli parlak göz alıcı Halay mendil modelleri satın almak isteyenler için burdan benimle iletişimden irtibat kurarak satın alabilirsiniz.

Gelenek ve göreneklerimize halay çekenlerin gelin damat arabasında süslemelerde, Kına gecelerinde gelinin etrafında dönerek türkü söyleyen kişilerin ellerinde,Askerlerimizi askere uğurlarken düzenlenen eğlencelerde kimin eline verilmişse onu hediye edilen Halay mendili. Kimi bölgelerde özellikle göçmenler arasında Arnavut mendili olarakta bilinen bu mendillerden satın almak isterseniz fiyatları 15 tl kargo kendilerine ait olmak üzere 15 Tl den satın alabilirsiniz.

Malum yaz ayı yaklaşıyor 15 tatilde nişan ve çocuğunu sünnet ettirenler yaz ayı okullar tatil olduğunda düğünlerini yapıyorlar. Düğün hazırlığında olanlar, Sünnette hiç bir eksikleri olmamasını isteyenler için tavsiye ederim. Çeyizlik halay kına mendili olarak örneğini kendiniz çıkararakta örebilirsiniz. Etrafı oya pullu ve

Arzu edenler çevresindeki pulların çeşidini değiştirebilirler. Bir çok oya pulu çeşidi mevcuttur isteyenler oya pullu ipte kullanabilirler. Pul çeşitlerini sıralamak gerekirse isimleri şöyle. Gelinle damat için oya pullu halay mendilleri

Halay mendili pul çeşitleri- Oya pulları- Yazma yemeni pulları

5 yaprak büyük desenli çiçek pullar, Yaprak oya pulu,Yıldız oya pulu,cd pul, sidi büyük desenli pul, büyük desenli pullar,  Sıla pul, yuvarlak pul,sıralı pul,disket pul, çukur pul,  Palet pul çeşitleri, Kalp pul,ortası delikli pul, kalpli pul, Kare pul,Midye Pul,Bir Pul,  Uzun yaprak pul , nazar boncuklu pul,  çift başlı kılıç pulu, Havlu kenarı pulu, Yemeni pulu,Yazma pulu,Namazlık pulu,Simli pul , halay işleme pulları, Oya bobinleri ve oya iplerinle işlenen halay kına gecesi pullu mendilleri,gibi bir çok çeşitleri mevcut. Ben aralarında en çok nazar boncuklu oya halay pullarını seviyorum. Satılık halay kına düğün sünnet mendili arayanlar modellerimize bakabilirler.

27 thoughts on “HALAY MENDİLİ,KINA GECESİ,SÜNNET,DÜĞÜN ARNAVUT MENDİLİ

 1. IYI AKSAMLAR LALE HANIM;

  IRI PULLU MENDILLERDEN SIPARIS EDECEKTIM. ALMANYAYADA GÖNDEREBILIYORMUSUNUZ?

  • Sadihan hanım resimlerde gördüğünüz halay mendilleri 15 liraya satılıyor almak istiyormusunuz

 2. merhaba ben almanyadan elif bilgin. halay mendillerine kullanıln yuvarlak her renkten pullara ihtiyacım var. bana yardımcı olurmusunuz? fiyatını + kargo öğrenebilirmiyim.

  • Merhaba Elif hanım
   Ben sizin için araştırdım İnternet üzerinden satın alabileceğinizi umduğum Oya Pulları imalatı ve satışını yapan bir site buldum. Mağazaya ait bir site sayfa altında iletişim yazıyor oradan kendilerini arayıp Almanya’ya sipariş kabul ediyorlar mı ? sorarsınız. Buyrun site bu http://www.piriltiplastik.com/tr/

 3. merhaba .ben boşnağım ve kına gecem için pullu altın sarılı mendile ihtiyacım var .Yardımcı olur musunuz ?

  • Sibel hanım Spariş vermek isterseniz Halay ve Kına gecesi mendillerinin tanesi 15 tl ve kargo size ait. Siz kaç adet düşünüyorsunuz?

    • Lale hanım bana Dilek özatmaca-özsoylu Facebook hesabımdan ulaşabilirsiniz. Ben satış yapmıyorum fakat bunları benim görümcem örüp satıyor detayları konuşabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir