Menü Kapat

ERKEK BEBEK POLO YAKA KAZAK YAPIM AŞAMALARI

nazarca-polo-yaka-erkek-bebek-kazak-modeli-tarifi


Bu videolu örgü çalışması ve sesli anlatımlı tarifinde Polo yaka erkek bebek kazak modeli nasıl yapılır? püf noktaları Videolu yapılışı ile.

Mavi yazlık Erkek bebek Tişört ve Kazak modelinde Bir Yumak Himalaya Mercan Sport ip kullanılmış. 3,5 numara örgü şişleri ile yapılarak yakalı ve düğmeli bir model oluşturulmuş.

Erkek bebek örgü modellerinde çok fazla çeşit olmadığı için üzülen Anneler işte bu güzel modeli hem izleyip, hem aynısını örüp çocuklarına örgüler yapabilirler.

Erkek Çocuğu kazak boyutu 1 ve 1,5 yaş erkek bebek ölçülerine uygun boyutlu. Terletmeyen,sünmeyen ve tülermeyen bir ip olan Himalaya Mercan Sport ip yazlık örgüler de kullanılabilir.

mavi-polo-yakali-kisa-kollu-erkek-kazagi
mavi-polo-yakali-kisa-kollu-erkek-kazagi

Erkek Örgü Modelleri Videosu sonunda ise bu modeli daha büyük yapabilmek ya da daha küçük örebilmek için püf noktaları anlatılmakta.

Anlatım da 1,5 yaşında bebeklere göre 6 ay 1 yaş arası Erkek kazak 2-3 yaş arası kazak modeli ilmek sayıları, detaylarını videoda göreceksiniz.

Yakadan başlayarak pirinç modeli uygulanmış. Yakayı tamamladıktan sonra her iki önde patlar için artırma yapılmış.

Pirinç modeli uygulanarak yaka, kol ve etek ucunda aynı örnek kullanılmış. Geri kalanı da düz örgü ile model oluşturulmuş.

mavi-sis-isi-yakali-erkek-bebek-kazak-yapilisi-1
mavi-sis-isi-yakali-erkek-bebek-kazak-yapilisi-1

El Örgüsü kazak modellerinde yaka düşürme tekniği nasıl yapılır? Bu videoda bunu görebilirsiniz. Bu tekniği diğer Örgü yakalı kazaklarda da uygulayabilirsiniz.

Düğmeli bir model olması bebeklere, çocuklara giydirip çıkarırken daha rahat etmelerini sağlayacak. Robalı bebek kazak modeli olarak tasarlanmış.

Kaynaklar:Makalesi nazarca.com-Videolu anlatım Çakır Örgü Kanalına Aittir.

Yakalı Erkek Bebek Örme Tekniği

Başka Neler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir