EN GÜZEL GELİN SAÇI MODELLERİ


Güzellik,Bakım, Moda-Giyim

2013 Senesi yeni çıkan Gelin başı modellerinden bazılarını sizlerede göstermek istedim. Nasıl bir gelin saçı yapacağınıza karar veremediyseniz burdaki Harika Gelin Saçı modelleri fikir verebilirler. Yazın gelmesiyle Düğün ve Sünnet şölenleri başladı. Öncelikle Gelin ve Damat adaylarına nazarca.com sitesi olarak mutluluklar diler, sünnet çocuklarınada bu özel erkekliğe ilk adım dedeiğimiz sünnetlerinde bol para ve altın takınmaları dilerim:). Son Model Gelin Başı topuz ve açık saç gelin başları görülmeye değer güzellikte. Hangi gelinliğin altına üstüne hangi saç modeli yakışır buyrun.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “EN GÜZEL GELİN SAÇI MODELLERİ”

  1. Gelinlik modelleri kadar gelin başı modelleri de büyük önem taşıyor. Unutulmaz bir düğün için bütün detayları düşünmek gerekiyor. Aksi halde istenmeyen sonuçlar canımızı sıkabilir gelinlik modellerinin tamamlayıcı aksesuarı gelin taç modellerini de unutmamak gerekli..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir