El İşleri ÇİÇEĞİM DE İNCİLER OMZUMDA KİBAR GELİN ŞALI YAPIMI

ÇİÇEĞİM DE İNCİLER OMZUMDA KİBAR GELİN ŞALI YAPIMI

1476
cicegimde-inciler-kibar-gelin-sali
cicegimde-inciler-kibar-gelin-sali

Çiçekleri Patik İncili Şal Modeli Köşeden yukarı doğru tek parça Bütün örülen Kibar Gelin Şalı ,Abiyelere Uygun ayan Şalları Tarifi.

Angora tarzı krem simsiz ip-Patik İncileri 2 düzine- 1.5 ml yani 5 numara Tığ.Köşeden başlanıp yukarı doğru her sırada 1 çiçek artırılarak yapılıyor.

Boyut olarak Köşeden yukarı doğru ölçtüğünüz de 1 metre olması yeterli.Ancak arzu edenler 1-2 sıra daha artırabilirler.

İncileri ipe geçirdikten daha sonra 7 zincir ilk zincire batın 3 zincir ile yuvadan 3 defada trabzan ile çıkın 2 trabzan yapın.2 zincir 2 trabzan 2 zincir 2 trabzan daha yaparak 3 yuva eldeedin 3 zincir çekin modeli döndürün.

kibar-gelin-sali-incili-cicekli-ucgen-sal
kibar-gelin-sali-incili-cicekli-ucgen-sal

İlk yuvaya yine 3 defada çekilen trabzan ile 2 trabzan 2 zibcşir bu şekilde başlanıp Örümcek ve çiçeklerin yapımı başlar.

OMUZ KISMINDAN BAŞLANAN 30 MOTİFLE ŞAL YAPIMI

Arzu edenler 30 Motifle Şal Modeli tarifine bakabilir ve Omuzundan başlanan Üçgen modele dönüşen Abiye hoş Şal Modelin de yapılışını görebilirsiniz.

incili-cicekli-kosegen-gelin-sali

Patik incilerinin boyutları ufak olduğundan Şal daha kibar olur.Büyük inciler önerme ama siz yine de zevkinize size göre Boncuklar dikebilir ya da hiç boncuk kullanmadan da yapabilirsiniz.O zaman ipe Boncuk dizmeniz gerekmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz