BÜCÜR AJURLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

bucur-ajurlar-orgu-modeli
bucur-ajurlar-orgu-modeli

Bücür Ajurlu Minik Örnekli Örgü Modeli ile Örgüler de artık Haraşo-Pirinç Örneği-Düz gibi Klasik küçük örgülerin yerine 2 taraflı Bücür örgü modelini kullanabilirsiniz.

Emeklerine ve el becerisine çok saygı duyduğum Sevgili Nesrin hanım Yeni El Örgüsü Modelleri ile bizlere Dün de Şişle Fıstıklı Verev Örgü modelini göstermişti.

sisle-orgu-bucur-ajur-modeli
sisle-orgu-bucur-ajur-modeli

 

Bücür Örgü Motifi 2 ve katları ile hesaplanan oldukça kolay her iki yönlü El Örgüsü olarak her türlü örgüler de Cinsiyet ayırmadan Yaz ve Kış örgülerin de kullanabilirsiniz.

her motif bittiğin de farklı renkler ile Bebek Süveteri ya da Çizgili Örgü Bebek Yelek modelleri ,Hırkalar için güzel olan bu örnek Bere ve Atkılar için de kullanılır.
Bücür Örgü Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA 2 RENK 6-12 AYLIK ERKEK BEBEK PATİĞİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*