BONCUKLU CİMCİME TIĞ OYASI ANLATIMI

cimcime-tig-oyasi
cimcime-tig-oyasi

Hürrem Gözü Oya Boncukları ve Kum Boncuklu Oyalar da çok kullanılan Cimcime Tığ Oyası Boncuklu Yazma Modeli Açıklamalı Boncuk Oyası Türkçe Videolu.

Emine hanım Bugün bizlere Boncuklu İğne Oyası Modeli olarak yapılan İğne Oyasından ilham alarak aynı modeli Tığ Oyası olarak açıklamalı Oya Videosu ile bizlere öğretiyor.

cimcime-boncuklu-tig-oyasi
cimcime-boncuklu-tig-oyasi

Kibar Oya Modelleri ilginizi çekiyorsa bu kolay ve çabuk yapılan Oya Örneğini düşünebilirsiniz. Cimcime Oya Modeli için Tuhafiyeler de satılan Hürrem Gözü Oya Boncukları kullanılıyor.

Tığ battı Nasıl yapılır? Cimcime Yazma Oyası modelinde öğrenebilir ve sonrasında Burada Dün paylaştığım Tek Sıra Köprülü Oya Modelinden yapabilirsiniz.

Dün ayrıca çok Klasik Pullu Tığ Oyası Modeli Analı Kızlı Oya Örneği nasıl yapılır? onu buradan öğrenmiştik.

Cimcime Tığ Oyası Yapılışı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*