Menü Kapat
Nazarca-asi-ilmekler-tunus-2-renkli-robali-yelek

ASİ İLMEKLER TUNUS MODEL 2 RENK ROBALI YELEK2 renkli Tunus işi Robalı bebek yeleği modelinin tarifinde Asi ilmekler örgü modeli kullanılarak model çalışılmıştır.Tunus bebek yeleği model çalışmalarının hepsini ve daha fazlasını sitemizde görebilirsiniz.

Asi ilmekler Tunus model bebek yeleği yakadan başlamalı, robasında tek renk, gövdesinde 2 renk model kullanılan 1 yaş bebek yelek modeli olarak çalışılmıştır.

tunus-model-asi-ilmekler-bebek-yelek-yapimi
tunus-model-asi-ilmekler-bebek-yelek-yapimi

18 aylık bebek kişilere kadar bir buçuk yaşında kullanılabilir. Model çalışırken 4 adet düğme dikilerek, 1,5 yumak leylak rengi, yarım yumak ta beyaz renk kullanılarak çalışılmıştır.

Yeleğin ölçüleri santim olarak yakasından etek ucuna 38 santim, boy uzunluğunu kendinize göre daha uzun da yapabilirsiniz. Yeleğin genişliği 31 santim .

tig-isi-asi-ilmekli-tunus-bebek-yelegi
tig-isi-asi-ilmekli-tunus-bebek-yelegi

Tunus Asi ilmekler örgüsü sadece bebek yeleğinde, yeleğin bedeninde kullanılarak, etek uçları kol kenarları farklı kabarık bir örnek ile hazırlanmış.

asi-ilmekler-tunus-bebek-yelegi
asi-ilmekler-tunus-bebek-yelegi

Leylak ve beyaz renk kullanılarak yapılan Tunus bebek yeleği 100 gram 250 metre uzunlukta olan bebe ipleri, 4 numara Tunus şiş kullanılarak yapılmıştır.

2-renk-tunus-asi-ilmekler-modeli-yelek
2-renk-tunus-asi-ilmekler-modeli-yelek

Kaynaklar:Yazı hazırlık nazarca.com-Videolu anlatım Orgu Hayatım_ Kanalına Aittir.

Yakadan Başlama 2 Renk Tunus Yelek Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir