1.SINIF RESİMLİ HARF ÖĞRENME ÇALIŞMALARI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Bir Hocamız Birgün Toplantıda Şöyle Dedi ” Çocuklar Duyduklarını Unutabilirler,Ama Gördüklerini asla” Bende Bundan Yola Çıkarak 1. Sınıf Öğrenciler İçin Resimli Rakam,Adet Öğrenme Çalışmalarını Burda Minikler İçin Topladım.

1. sınıf ve Okul öncesi Anaokulda Öğretmenlerimize ve Ailelere kaynak olabilecek, Çocuklara Alfabeyi harfleri öğrenmekte etkili olabilecek Resimli Harf Çalışmaları.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Resimli Harf Öğreniyorum Sayfaları  çalışmalarındaki Resimler hem harfin nelerin içinde olduğunu gösteriyor, hem baş harfleri uyan resimleri.

Tek başına bir çok öğrenci ile ilgilenen Öğretmenlerimiz için bu güzel Alfabe Öğrenme Resimleri Sayfaları yardımcı olacaktır.

Fakat burada her şeyi öğretmenlerden beklemiyor Öğretmenlerimizin o gün içinde öğrettiklerini bizde resimli Harf çalışmaları ve yazdırma yoluyla evde çocuklarımıza öğretmeliyiz.

1. sınıf Öğrencilerin 1. dönemi çok zor geçer. Bu Öğretmenler,Öğrenciler hatta Öğrenci ile ilgilenen veliler için dahi geçerli.

Çocuklar Türkçe Resimli Harf Öğrenme çalışmaları sayesinde Harfleri daha rahat öğrenebildikleri gibi akıllarında tutmakta daha kolayca öğreniyolar.

Sitemde Öğrenciler için paylaştığım bir kaç sayfanın kısaca ulaşabileceğiniz linklerini de buradan vermek istiyorum. İnsan Şeklindeki El Yazısı Harfler çok Eğlenceli olabilir.

İlköğretim öğrencileri 1. sınıf minikleri için Boyama dersi hem eğitici hem keyifli geçmesi için Resimli Büyük Harf Boyama Sayfaları çok işe yarayacaktır.

Tabi küçük şekilde yazılan Alfabe Harflerimizi de unutmuyor ve Küçük Alfabe Boyama Resmli Sayfaları da sizlere sunuyoruz.

Kırkayak Alfabe Sayfaları birleştirildiğinde sevimli bir Kırayak’a dönüşüyor. Sınıfınızın Alfabe köşesi için kullanabilirsiniz.

Sizler için bir kaç sayfa 1. Sınıflar Rakam Öğrenme Resimleri,sayfaları da ekledim.  Küçük olan resimlerin üzerlerine tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Resimli Alfabe Öğrenme Sayfaları Bedava İndir

Resimli Rakam Ve Adet Öğrenme Çalışmaları

Nazarca.Com

Nazarca.Com

Nazarca.Com

Nazarca.Com

Nazarca.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir