TIĞ İŞİ ÖRGÜ ŞAPKA NASIL YAPILIR VİDEOLU TÜRKÇE
tig-isi-orgu-bayan-fotr-sapkalar

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ŞAPKA NASIL YAPILIR VİDEOLU TÜRKÇE


Tığla Örgü Bayan Şapkası Nasıl Yapılır? Tığ işi Açıklamalı Türkçe Videolu anlatımlı Fötr Yazlık Kadın ve Kız Çocuk Şapkası yapılışını detaylı olarak izleyebilirsiniz. Örgü Fötr Şapka Yapımı için Penye Örgü İpi kullanılmış.Tüm aşamalar Şapka örmek için Püf noktalar detayları ile Sevgi hanım tarafından anlatılmış.

Fötr Şapka Süslemek İçin Örgü Çiçek ya da da Örgü Fiyonk nasıl yapılır? buradaki çalışmalara da bakabilirsiniz. Yazlık Örme Fötr Şapka Kız çocukları için yapılacaksa işte o zaman çok daha Şirin Süsler ile süsleyebilirsiniz.

Fötr Örgü Şapka İçin Hangi İpler Kullanılır? Şapka Örmek için daha doğrusu Şapkanın kalıp gibi durabilmesi için sert duran kalın ipler ideal. Makrome İp ile Şapka yapılışı aynı şekilde burada ki Penye İp Örgü Şapka gibi sonuç veriyor.

Şapka eğer Başın şeklini alacak şekilde önden gölgelikli olacaksa işte o zaman mutlaka Amigurumi yani eskilerin değimi ile Sık İğne Tığ Tekniği ile Şapka örmeniz gerekiyor.

Hatta Tığla örülen Örgüden Şapkaları Örgü içinde küçük İnci Boncuklar kullanırsanız çok daha Şık Şapkalar örülür.Sizler için sayfaya bir kaç tane de Örgü Şapka Modelleri ekleyeceğim sizde süsleme konusunda fikir sahibi olursunuz.

Bu yıl 2016 Örgü Şapka Modasına Tığ işi Şapka Atkı ve Eldiven Takımları çok göreceğiz.Özellikle Kasketli Örgü Şapkalarda Aynı örnek ve renklerde Şık Örgü Atkılar ve Örgü Fularlar çok kullanılacak.

Son yazım olan Örgü Bayan Yelekleri için buradan bakabilirsiniz.

Alttaki Resimlere Tıkladığınızda daha büyük olarak Görünür.

Örgü Kadın Şapkaları

tigla-yazlik-orgu-sapka-nasil-yapilir
tigla-yazlik-orgu-sapka-nasil-yapilir


Stricken Häkeln Hüte-Strikning Hæklet Hatte-Knitting Crochet Hats-Breien Haak Hoeden-Tricotage crochet Chapeaux

This Post Has 2 Comments

  1. aslı yıldız

    merhabalar ben hergün sitenizi takip ediyorum ancak bu anlattığınızı bir türlü yapamadım defalarca denedim durdum ama olacak gibi az kaldı teşekkürler sayenizde çok şey öğrendim

Bir cevap yazın