Skip to main content


orgu-tig-isi-motifli-simli-bayan-ceket

ÖRGÜ MOTİFLİ BAYAN CEKET YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

Simli ve Fantazi İple örülen Örgü Siyah Motifli Tığ işi Örgü Bayan Ceket Yapılışı en ince detaylarına kadar Videolu anlatımlı Motifli Bayan Örgü Hırka Modeli.

Bu Örgüden Motifli çevresi fantazi iple örülen Ceket o kadar hoşuma gitti ki belki ben de kendim için bir tane örebilirim.

Örgü Kadın Ceketi model ve örnek olarak farklı renkler ile her yaşta kişi için uygun.Genç bayanlar bu güzel Örgü Ceket Modelini bir badi ve Kot Pantolon ile kombinler.

Benim yaşımdaki 40-50 yaş arası hanımlara Kalem etek ya da Siyah kumaş Pantolon ile harika olur.Bir kaç Aksesuar ile Aiye giysiler ve Akşam gezmelerinde rahatlık ile giyilir.

Şu Sarı ve hardal renklerinde olan Örgü Fantezi İp Çeşidinin cinsi nedir bilmiyorum.Yani hangi isimle biliniyor.Ancak Örgü Ceket Örneği bu şekilde çok güzel olmuş.

İsteyenler Örgü Tığ işi Ceketteki motif örneği yerine arklı bir örnek düşünebilir. Yada Motifin çevresin de Boncuklu ip,Pullu İp Tiftik ipler gibi fantazi İplerden kullanabilirler.

Bedeninize üzgün oturan Bir Yelek veya Hırka Modelinize ölçerek Motif sayısını o ölçüde yaparsınız. Videoda ki hanımın kullandığı Tığ numarası ve kullandığı ipler ile Motifler sizin Motiflerden Büyük ya da Küçük olabilir.

Bu modelin Kol oyuntularını biraz daha kesip kolları örmeden Örgü Abiye Bayan Yelek Modelleri olarak ta olabilir. Örgü Motifli Hırkaların ve Örgüden Motifli Yelekler den seçtiğim diğer modellere buradan bakabilirsiniz.

Kış için Şık bir Simli Motifli Ceket ördükten sonra isterseniz burada bulunan Tığ işi Pullu 7 Zincirli Şal Modelinden örebilirsiniz.

Tığla yapılan Örgü Ceket Örnekleri için kullanabileceğiniz Kare Örgü Motif Modelleri olan Tığ Örnekleri adındaki bölümde bulabilirsiniz.

Örgü Cekette Nasıl Motifler Yapılır? Hangi İple Örgü Hırka ve Ceketler Yapılır? Simli Fantazi Örgü İple yapılan Ceket Modelleri gibi bir çok fikir sahibi olduğumuz Örgü Tığ Ceket modeli koyu renkli olduğunda daha hoş oluyor.

Açık düz örgü ipleri ile model Resimler de göründüğü kadar güzel Abiye ve Şık olmayabilir.Bu Tür Abiye Bayan Örgüleri için Fantazi Örgü İp Modelleri çok yakışıyor.

kolay-tig-isi-notifli-orgu-ceket
kolay-tig-isi-notifli-orgu-ceket
orgu-simli-siyah-motifli-bayan-hirka
orgu-simli-siyah-motifli-bayan-hirka

Motifli Örgü Ceket Yapılışı

2. Part

3. Part

4.PartBenzer Yazılar:

YAR SEVDİ ÇİÇEĞİ OYA TARİFİ
Yazmalara,Tülbentlere adı bile güzel olan Değişik şirin Çiçekli Oya Motifi ile Yar Sevdi Çiçeği Oya Modeli "Tığ oyası olsun zarif ve kolay osun" diyenlere Tarifi Açıklaması videolu Yemeni modeli. En son sizlere 3 gün önce Gelin Oyası Modeli anlatımını sayfam da burada sunmuştum.Biz de güzel Oyalar ve Modelleri Tarifleri ile görebilir ...
TIĞ İŞİ BAŞAKLI SERÇE YELEK MODELİ YAPILIŞI
Tığ İşi Zarif Bayan Yelek Modelleri için Zarif Yelek Örneği anlatımı ile çok Kibar ve Şık modeli ile Başaklı Serçe Yelek Yapılışı Türkçe Videolu Açıklamalı. Başaklı Serçe Yeleği için Nako Angora İplikle yapılan Yelek Lastiği için Lastik ve ön bantları Başak modelli ile yaparsanız daha güzel olur. basakli-serce-tig-isi-yelek-ornegi Taban ...
TIĞLA ÇİÇEKLİ 2-3 YAŞ PELERİN YAPILIŞI
Bu Yılın Çocuk Pançoları,Bebek Pelerin Modelleri için sizlere Çeşitli Örnekler sunmaya devam ediyor ve 2-3 Yaş Çocuklara göre Saç Bantlı Örgü Pelerin Takım yapımını göreceğiz. Sevgili Yeşim Saç bandına henüz başlamadı ama  Yarına kadar sayfaya onunda yapılış videosunu ekleyeceğim. Zincir ve Trabzan sayılarını artırarak Daha iri ve Büyük çocuklara göre yapabilirsiniz. [caption ...
ÖRGÜ KIR ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
Kır Çiçekli Örgü Modeli Bayan Yeleklerinde kullanılan Benek örgüleri ve Hırkalarda çok yakışan Kolay bir Şiş işi Örgü Modeli yapılışı Türkçe açıklamalı Örgü Anlatımlı Yelek örneği Örgü Kır Çiçekli Örnek. Minik Kır çiçekli Örgü Şiş İşi 4 ilmek ve katları ile örülen 3 numara örgü iğnesi ile örülen Basit Şiş Örneği ...
PENYE İPTEN PEMBE ÖRGÜ ÇANTA YAPILIŞI
2018 Örgü Penye İpli Çanta Modelleri- Türkçe Videolu açıklamalı Penye İple Örülen Tığ işi Kendinden Kulplu,Saplı Pembe Bayan El Çantası yapılışını bu sayfaya bakarak öğrenebilirsiniz. Ribbon İp diyede bilinen yabancılar da Ribbon Çantalar,Paspaslar,Penye Banyo Örgüleri gibi el işleri çok yapılıyor ve seviliyor. penye-orgu-cantaya-sap-yapilisi Bu Penye Bayan Çantası için Kendinden ...
ARA FİYONKLU HAVLU DANTELİ TARİFİ
Tarifi Videolu Havlu Kenarı Dantel ve Tığ Oyaları içinden 2 Renkli Ara Fiyonklu Havlu Danteli için yapılışı. Kenar Modelleri ve 2 Renkli Pike Kenarı,Mutfak Havlu Örnekleri için kullanabilirsiniz. Uyumlu renkler ve modeli ile sade ve çok şık Kenar Oyası Tığ işi Derya hanımın anlattığı ve emeği ile bizler ile paylaştığı bu ...
UCU SİVRİ ACEMİ PATİĞİ İLK PATİK MODELİM TARİFİ
Ucu Sivri Başlayan Acemi Patiği diyebileceğimiz İlk Patik Modeli Kadın Patik yapımı.2 Şiş ile üstünde Örgüden Fiyonklu süslenmiş Açık örülen Patikler den.Tarifi burada. 36-37 Numara Ucu Sivri Acemi Patiği için 2,5 numara Şişler ile yapılıyor.2 Renk Patik ipinden yapılan Modelin aynısı diyebileceğim Çiçekli Sivri Uçlu Patik modeline de bakabilirsiniz. Düz Örülen Bayan ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÖRGÜ MOTİFLİ BAYAN CEKET YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir