Skip to main content


Yeni Lif Örnekleri

ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ

Bu sayfada tam 119 Tane Örgü Lif Bulunmakta-2016 Örgü Lif Örnekleri-Burada göreceğiniz Onlarca Örgü Yeni Lif Modelleri arasında daha önce hiç görülmeyen 2016 En Güzel Lif Örneklerini görebilirsiniz. Lif Örnekleri siteleri arasında nazarca Örgü Lif Modelleri bölümünde hem Videolu anlatımlı Örgü Banyo Lif Modeli hem de Açıklamalı Resimli Lif Yapılışı görebileceğiniz bir çok Tığ işi Örgü Ovunma bezi Lifler görebilirsiniz.

Sizin için tek,tek seçerek aralarından en çok beğendiğim Lif Modelleri arasından seçtiğim bu modellerin bazıları Anlatımlı Lif Modeli olarak sitede bulunmakta Buradan baktığınız da En Yeni Lif Örneği yapılışı görebileceğiniz Kolay Lif Modellerine bakabilirsiniz.

Örgü Hayvanlı Lif Modellerine baktığınızda çok şirin Örgü Kuğulu Lif Modeli,Ördekli Lif Örnekleri,Kuşlu Banyo Lifleri, Örgü Penguen lif Modeli,Havan figürlü bir çok farklı örgü Lif örnekleri görebilirsiniz.

Yeni Lif Örnekleri
en-yeni-orgu-banyo-lif-modelleri-ornekleri

Gelin Damatlı Örgü Lif Modelleri de paylaştığım bu sayfada yine farklı üzerinde kabarık gelinlik olan hatta Duvaklı ve Tesettür gelinlikli Damat Lif Modelini de görecesiniz.Eşler için Çeyizlik Gelin Damat Lifleri Kare motifli Örgü Lifleri değişik örnekler ile ve Boncuk,kurdele Tüller ile süslemişler.

Örgü Sepet Lif Örnekleri arasında da çok beğeneceğiniz Örgü çiçekler ile süslenmiş Sepet şeklindeki Lif Modelleri gerçekten çok güzeller. Tığ işi Sepet Banyo Liflerini sizde Örgüden Çiçekler ile böyle süsleyebilirsiniz.

Sırtınızı yıkamakta çok zorlanıyorsanız o zaman Örgü Ovunma Bezleri olan Tutmalı Uzun Halkalı Lif modellerine bakabilirsiniz.Üzerinde Örgü Civcivler olan Saplı Örgü Lifler için banyolarda perdelerde kullanılan Halkalardan kullanabilir böylece daha rahat yıkana bilirsiniz.

Beden temizliğine önem veren bol sabunlu Lifler isterseniz o zaman Örgü Kese Lifler tam size göre. Özellikle küçük çocukları olan ve Yaşlı kişiler bu tarz Keseli el sokmalı Örgü lifleri daha rahat kullanabilirler. Bebeklere Örgü yumuşacık Lif modeli isteyenlere de Küçük yuvarlak Keseli Örgü Lif Örnekleri ile örmelerini tavsiye ederim.

Örgü Elbise Lif Modelleri o kadar şirinler ki :) en çok beğendiğim baktığımda tebessüm ettiren Örgü Elbise şeklindeki Tığla örülen Lif modelleri özellikle yıkanmayı sevmeyen kız çocukları için ideal :) Çeşitli Örgü modelleri arasında Çeyize konulan çok şık En Sevimli,En harika lif örnekleri görebilirsiniz.

Örgü Banyo el işleri arasında en başta gelen bu modellere isterseniz takım olarak Örgü Banyo Organizeri yapabilir onun içine diş fırçalarını koyabilirsiniz.

Stricken Häkeln Badezimmer Wipes-Strikning Hæklet Badeværelse Wipes-Tricotage Lingettes de salle de bain en crochet-Knitting Crochet Bathroom Wipes-Breien Haak Badkamer Wipes-Benzer Yazılar:

FLAMİNGO DESENLİ İNCE UZUN LİF YAPIMI
İnce uzun Flamingo Desenli Lif Tasarımı Tarifi. Filemingo Lif Yapımı ile daha önce görmediğiniz bu güzel Hayvan desenli Sabun Lifi anlatımına bakabilirsiniz. 10 tane Yıldız Tekniği örneği ile başlayan 29 sıra oluncaya kadar ince uzun Flamingo desenli Lif yapımı bittiğinde 15 fıstık ile Lif tutma halkası yapılmış. 10 tane üst üste gelecek ...
TIĞ VE ŞİŞ ÖRGÜ İLE 38-39 BEDEN ÖRGÜ MOTİFLİ BAYAN MANTO TARİFİ
Hem Şiş Hem Tığla yapılan Uzun Motifli Örgü Manto Modelinin Motifleri ve Motifli yerleri Tığ ,geri kalan Şiş ile Haraşo yapılıyor. Motif çalışmalı Manto için 800 gram Kartopu Punto İp ile pimiz Nako popmix -renk 86602 bir adet-renk 86591 bir adet- renk 86754 bir adet renk 86583 -4 ren kadar 400 ...
KUMAŞ PEÇETELERİN KENARLARI TIĞLA NASIL ÖRÜLÜR
Tığla Kumaşların Kenarları Nasıl Örülür Kumaş Peçeteler mutfağımızın vazgeçilmezidir. Bir çok şekilde bu Kumaş Peçeteleri kullanabiliriz. Mutfağımızda örtü olarak,el bezi ,çocuklarımızın beslenme çantasına koyabiliriz,pikniklerde kullanmak için çeşitli şekillerde kullanabiliriz. Tabi kullanışlı olduğu kadar göze hitap etmesi de bayanlar için önemlidir. Biz bayanlar detaylara ve görselliğe önem veririz. Özellikle Mutfak ta kullandığımız örtülerin,peçetelerin güzel ve ...
ANNELER VE KIZLARI İÇİN ANLATIMLI BOLERO VE MODELLER
Anlatımlı Örgü 2 Tane Bolero Yapılışı-Anneler ve Kızları İçin Örgü Bolero Şıklığı.Elbise ya da Bluz Gelinlik ya da Spor nasıl giyinirseniz giyinin Bolerolar her giydiğiniz modele uygun Modelleri burada görebilirsiniz. Örgü Kız Çocuk Bolero modelleri ve Örgü Bayan Boleroları,Dantel Bayan Bolerolar, Şiş İşi Bolero örme ve Tığ işi Bolero modelleri için ...
TIĞLA PEMBE ÖRNEKLİ KALEM OYASI TARİFİ
2 Renkten yapılan Tığ işi Pembe Örnekli İlmek toplamalı Kalem Oyası böyle zarif Kalem oyası Örnekleri için sayada daha bir çok Anlatımlı ve Yapılışı olan Oyalar bulunmakta. Model 2 sıradan oluşuyor.İlk olarak Yeşil ipten Örümcekler yapılıyor daha sonra da Pembe iplikle İlmekler toplanarak Pembe Motifler yapılarak Oya Tamamlanıyor. ...
HAVLU KENARI İĞNE OYASI ÇİÇEKLİ MODEL YAPIMI
İğne Oyalı Havlu Örnekleri ve Oyalı Havlu Kenarı İğne Modelleri Çeyizlik El İşi Oyaların en güzellerin den Çiçekli Geniş ve Dağ modeli ile Türkçe yapılışı Videolu anlatımı. Zincirli ve Keloğlan Örnekli Oya Yapılışı için az önce başka bir Oya daha paylaşmıştım.Yazma oyası İğne Modeli için buradan bakabilirsiniz. havlu-igne-oyasi-2018-modeller Keloğlan ...
TIĞ İŞİ DANTEL BEBEK PATİĞİ ÖRÜLÜŞÜ
Tığ iş Dantel ipi ile 2 numara tığla örülen adım,adım örme aşamaları resimli açıklamalı olarak paylaştığım Dantel Bebek Patiği nasıl örülür?  tığ el işine yeni başlayan hanımlar için. Bebeğiniz için ya da hediye öreceğiniz bir Bebek Patiği modeli arıyorsanız Dantel Bebek Patiği Örneği. Resimli anlatımda tüm örme aşamalarını detaylı olarak görebilirsiniz. Hem yazlık ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir