ÖRGÜ ARKASI PONPONLU BEBEK ŞAPKASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-arkasi-ponponlu-sis-isi-bebek-sapka-bere
orgu-arkasi-ponponlu-sis-isi-bebek-sapka-bere

Örgü Bebek Şapka Yapılışı-Örgü Şişleri ile yapılan en güzel Bere Modelleri için bakacağınız bu sayfada sizlere Türkçe videolu Örgü Arkadan Ponponlu Bebek Şapkası nasıl yapılır? baştan sona anlatımı ile.

orgu-arkadan-ponponlu-bebek-sapka-bere
orgu-arkadan-ponponlu-bebek-sapka-bere

Sevgili Sevgi hanım Bebekler üşümesin diye bizlere Arkasında ve önde boynunda ponponlar olan oldukça şirin Örgü Çocuk Şapkası yapılışını videolu örnek olarak burada açıklamış.

Örgü 11-2 yaş Bebeklere göre yapılan Arkası Ponponlu Bere daha önce paylaştığım en çok beğeni ve paylaşım alan Örgü Siperli Bebek Beresi modeli bu model kadar çok beğeneceğiniz bir Bere.

Bebekleri unutmadık ancak Bugün öğle saatlerinde Babaları da düşünerek Örgü Adam Beresi Yapılışı olan yine şişle yapılan 2 tarafı da kullanılan Bere yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde her türlü örgü modelleri anlatımlı veya videolu açıklamalı örgüler olarak El işleri bölümünden görebilirsiniz.

Evler için Örgü Mor Lif Modeli yine Ev aksesuarı Örgüler içine değişik modellerdendir. Beğendiğiniz Örgü Çalışmalarını sizde Facebook sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.

orgu-arkasi-ponponlu-bebek-bere
orgu-arkasi-ponponlu-bebek-bere
arkasi-ponponlu-orgu-bebek-bere
arkasi-ponponlu-orgu-bebek-bere

Örgü Arkası Ponponlu Bere

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KULAKLIKLI FISTIKLI ÇOCUK ŞAPKA YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*