Skip to main content


en-guzel-elle-yapilan-sal-bebek-yelek-modelleri

ELLE ÖRÜLEN BEBEK YELEKLERİNDEN EN GÜZELLERİNİ SİZ YAPIN

Orjinal de Şal Yelek Modeli olan Bu Yeleğe ilk 3 İlmekle Bebek Yeleği yapılışı adını da ben vermiştim.El Örgü Bebek Yeleği Yapımı sayfamız da var.

Şimdi az önce üst satırda da dediğim gibi Modelin 2. isim Annesi ben oldum diyebilirim. 3 İlmekli Şal Bebek Hırkasını da buradan görmek ister misiniz? Aynı modeli çok beğenen Hırkasını da yapmak isteyenlere Şal Bebek Hırkası Tam Tarifi.

BEBEKLERE 3 İLMEKLİ ŞAL BEBEK HIRKASI YAPIMI

Hatta Bu Yeleğin aynısı Büyük Bayan Yeleği olarak ta nasıl yapılır? sitem de onun da Tam açıklamalı olan Yapılışı var.Onu da buradan 3 İlmekli Şal Bayan Yelek Yapılışı için buraya bakın.

42-44- BEDEN 3 İLMEKLE BAŞLANAN KADIN YELEK TARİFİ

Bu modelin bir de Papatya ile süslenen Kız Bebek Yeleği de var.Tabi onunda Açıklamalı Videosu burada.Papatyalı 3 İlmek Şal Yelek olarak buradan bakınız.

PAPATYALI 3 İLMEKLİ BEBEK YELEK YAPIMI

Benzer teknik ama arklı modelle yapılan Erkekler için de Yelek Tarifi de bu.Erkek Çocuk Cepken Yelek Model 3 İlmekli Efe Yeleği de bu altta bulunan model.

3 İLMEKLİ EFE YELEĞİ DETAYLI TARİFİ

Aslında İlk olarak her şey bu 3 İlmek Başlamalı Yelek modeli ile başladı.Çok sevilen Model beğenildikçe herkes takip ettiği kanaldan bu Yeleğin tarifini istedi.

3 İLMEK BAŞLAMALI DEĞİŞİK BEBEK YELEK MODELİ

Gördüğünüz Gibi Yapılışı olan modelleri hem izleyin hem siz de aynısını sevdikleriniz için yapın. Bu altta videosu olan Yeleğin 2. Videosu olan Devam videosunu da yarın sayfaya ekleyeceğim.

nazarca-3-ilmekli-bebek-yelegi-sal-yelek
nazarca-3-ilmekli-bebek-yelegi-sal-yelek


Devamı

Devamı

Devamı

Son devamı

Benzer Yazılar:

BANYOLARA RENK KATAN TOP PETEKLİ TAKIM LİF TARİFLERİ
3 Tane Takım Top Petekli Lif Modelleri Kare,Yuvarlak ve Uzun Lif Modelinden oluşuyor.Her birinin Tarifini buradan görebilir Banyolara Renk Katan Rengarenk Lif Modelleri yapabilirsiniz. Bugün böyle renkli ipler kullanılan başka bir 4 Boyutlu Tığ ...
İPTEN İLGİNÇ EV SÜSÜ YAPILIŞI
Bu teknik kullanılarak dantel avize yapılışını daha önceden sizlerde paylaşmıştım.Yine aynı teknikle iplerle evinizin yada çocuğunuzun odasında süs,dekor amaçlı kullanabileeğiniz çok güzel bir süs eşyası yapabilirsiniz. önce resimdeki büyüklükte balonu şişirip tutkala buladığımız (duvar ...
BEBEK ÖRGÜ DESENİ DELİKLİ DAMLALAR ÖRGÜ ŞİŞ İŞİ YAPILIŞI
Delikli Damlalar Örgü Modeli Yapılışı-Bugünün Örgü Modellerine Bebeğinize çeşitli modeller yapabileceğiniz Delikli Damla Örgü Motifinin tarifini göstererek başlıyoruz. İlmek sayısı 4 ve katlarından oluşmakta olan örgüye 3 tane daha ilmek katarak hesaplayın. Benzer bir ...
ÇARPI İŞLEME KEDİLİ ÖRNEK
Çarpı işleme dedikleri senin benim Etamin Kanaviçe dediği el işi neden bilmem bazıları çarpı işleme diyorlar bende öyle başlık attım bu seferlik. Aslında bu deyim yabancılara ait onlarda Çarpı işleme diye söyleniyor sanırım bizim ...
KAFES ÖRNEKLİ KIZ ÇOCUK ELBİSESİ NASIL YAPILIR?
Kafes Modelli Askılı Örme Kız Elbise. 1-1,5 yaş Elbise nasıl örülür? model Tarifi. İki parça aynı örülür ve İnci düğmeler ile öne yapılan Cep ile süslenir. Kartopu Punto Kids ip renk no: M2093. 3,5 ...
3 TANE ŞİRİN ŞİŞ ÖRGÜLERDEN BEBEK PATİK TARİFLERİ
Şişle örülme 3 Tane Şirin Bebek Patikleri ve Yapılışları için sizlere Pembe Fırfırlı ve Fiyonklu Kız Patik modeli ve 2 Tane Şişle Hem Kız Hem Erkek Bebeklere uygun Modeller var. Haraşo Örgüden Bebek Patik ...
DANTEL SEHPA ÖRTÜLERİ
Dantellerl Çeyizlerimizin Olmazsa Olmazı,Her Genç Kızın Çeyizinde Mutlaka Dantel Bulunur.Artık Dantel Evimizin Heryerinde Kullanılıyor.Bugün Size Sehpa Üzeri Dantelleri Sunucam.Buyrun.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ELLE ÖRÜLEN BEBEK YELEKLERİNDEN EN GÜZELLERİNİ SİZ YAPIN”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir