DOĞAL GÜZEL ODA KOKUSU YAPMANIN YÖNTEMİ

dogal-guzel-kokulu-ev-spreyi-nasil-yapilir

Evinizdeki kötü kokulardan kurtulmak ve  tamda istediğiniz gibi her daim güzel kokmasını istiyorsanız Doğal Oda Parfümü,Soda ile Güzel Doğal Oda Sprey koku nasıl yapılır ? görmelisiniz.

Cep sodası ya da Kabartma tozu kullanabileceğiniz Doğal Güzel Koku spreyi için aktarlardan en sevdiğiniz Kokulu bitki yağından almanız gerekiyor.

Cam kavanozun içine dibinde olacak şekilde Soda koyduktan sonra 8 damla uçucu bitki yağı damlatın. Kavanozun üzerine Alüminyum Folyo sardıktan sonra üzerine minik delikler açın.

Evinize Banyoya,Wc,Salon ,Yatak odası ve Mutfaklardaki kötü Sigara ve yemek kokularını,is kokularını yok etmek için Tütsü yakmanıza gerek yok.

Uçucu Bitki yağı aktarlar da ve Baharat satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Unutmayın yaklaşık 2 yemek kaşığı toz sodanın içine 8 damla damlatmanız yeterli.

dogal-guzel-kokulu-ev-spreyi-nasil-yapilir
dogal-guzel-kokulu-ev-spreyi-nasil-yapilir

DIY Natural Air Freshener-DIY Natürliche Lufterfrischer-Diffuseur de parfums bricolage-DIY Natural Luftfrisker-DIY Natuurlijke luchtverfrisser-DIY naturlig luftrenser-DIY Natural ambientador-DIY Nádúrtha Aeir freshener-DIY Natural ambientador de aire-DIY Natural luftfräschare-DIY Natural Deodorante

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*