Skip to main content


BAYAN GİYİMİNDE EN GÜZEL 33 KOMBİN ÖNERİSİ

Bayan Kıyafetlerinde en uyumlu Kombinler nasıl olmalı? Hangi kıyafeti ne ile nasıl kombinlemek gerekir uzmanların ve modacıların 33 tane Spor,Abiye,Yazlık,Kışlık ve Sonbahar Kombin Önerileri.

Bu yılın Moda deseni irili ufaklı Çiçekli giysiler.Ünlü Markalar bayanlar için Çiçekli Elbiseler ile çok güzel Kombinler çıkarmışlar.

Yeni Sezon Yeni Yaz ve Sonbahar Trendleri pötikareler ve Çiçek desenleri. Pötikareler halk dilinde piti kareli çok minik karelerden oluşan giysiler.

Pastel ve canlı tonlarda bol kesim Bayan Pantolonları,Bohem giysiler ve neredeyse Etek pantolon olacak genişlikte biraz kısa paçalı Bol Bayan Pantolonları oldukça Moda.

Yeni sezon da bayanlar uyumlu giyim ve en doğru Elbise kombinleme için uzmanların önerdiği ve bizler için Dünya Modası Markaların hazırladığı Kombinlere göz atalım.

2015 yılı Modasının en göze batan giyim stili bol püsküllü Etekler,Püsküllü kat,kat Elbiseler ve Püsküllü Aksesuarlar.

Pastel tonları aynı zamanda Bayan Ayakkabılar,Bayan Çantaları,Bayan Takıları ve Bayan giyiminde kullanılmış. Alttaki resme baktığımızda Pastel Mavi bayan Pantolonu Pastel tonlarında bayan Ceket ile Kombinlenmiş.

Aynı Kombin yine birbirine uyumlu Çanta yüksek ince topuklu bayan Ayakkabı ve Takılar ile çok şık bir Kombin çıkarmış.

Bayanların önceki yıllarda Ayakkabı ve Bayan Çantasının aynı renklerde olması Modaydı fakat bu yıl baktığımızda Ayakkabılar Takılar ile Çanta giysiler ile de kombin yapılıyor.

2015-2016 Kombinleri Sonbahar ve Kışlık Giyim Önerileri arasında düz tabanlı topuksuz Çizmeler göze batıyor.

Ünlü Modacıların Stil Önerilerine yer verdiğimiz sayfamız da Elbise Kombinleri 2015 galerideki resimlerde görebilirsiniz.

Kilolu bayanlar için en doğru Kombinleri bir daha ki yazı dizimizde sizler için yer vereceğiz. Tesettür giysi Kombinleri ve Kot Pantolon Spor Genç Kombinleri için Moda ve Giyim sayfasına bakabilirsiniz.

2015 Gelinlik Modelleri için Genç kızlarımıza MissDefne Mağazalarına bakmalarını önerebiliriz.

Tesettürlü Gelinlikler için Kapalı Gelinlik Modeli isteyen Tesettürlü Gelin adayları için Akay Gelinlik özel Koleksiyonuna bakmanız yeter.

2015 Tozlu Giyim Siyah Bayan Elbiseleri ile siyah renkten vazgeçmeyen hanımlar için.

Dar Tayt Kombinleri Bluejean ve Spor Kombinler isteyenlerin bakması gereken güzel kombin önerileri ile yine bayanlar için.
bayan-giyimde-turuncu-ve-yesil-uyumlu-kombinler
Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz

Womenswear Fashion kombinler-Kombinler Womenswear Mode-

Benzer Yazılar:

İÇ ÇAMAŞIRI İLE NASIL SPOR SUTYEN YAPILIR
Penye ve kullanışlı özellikle sırt çapraz bluzların altına rahatlıkla giyebileceğiniz Spor Külot ile yapılan Sutyen şeklinde yarım Atlet nasıl yapılır? videosunu izleyebilir,resimli anlatımına bakabilirsiniz. Özellikle yetişme çağında olan kız çocukları için çok kullanışlı olacak ...
KOTLARINIZIN ÜZERİNİ ŞEKİLLERLE BOYAYIN
Kot pantalon,elbise ve eteklerinizin üzerine değişik şekiller yapmak isterseniz resimdeki yöntemi kullanarak istediğiniz bütün şekilleri yapabilirsiniz. Burda kullanılan teknik ile kotunuzu suya dayanıklı boyalar ile boyayarak istediğiniz şekilleri yapabilirsiniz. Bir yöntem daha var ...
ŞİŞLE BAYAN PATİK ÖRGÜSÜ RESİMLİ ANLATIMLI
Şiş kullanarak saç örgüsüyle süslenmiş ve ponponlardan sonra çok şirin ve oldukça kolay örülen bilek kısmına kadar örten kare örmeli bayan patik modeli. Resimli bayan patik örneği anlatılışındanda gördüğünüz gibi nasıl öreceğiniz ve ...
TÜRKİYE’DE 28 İLDE GELİNLİK MAĞAZASI OLAN MİSSDEFNE
Yaz Gelinleri için Türkiye'de 28 Tane değişik İller de Gelinlik Mağazaları bulunan MissDefne Gelinlikleri için 2015 Gelinlik Modası en güzel Gelinlik Modelleri ile Selections Gelinlik Koleksiyonu. 2015 Gelinlik Model ve Fiyatları ile hem gelin ...
GİYSİLERE DİRSEKLİK YAPMA MODASI
Ne yalan söyleyeyim çocukluğumuzda fakirlikten yamalı giyerken şimdi bu yamanın moda olması çok ilginç geliyor. Özellikle gençler arasında bir akım haline gelen dizlik ve özellikle dirseklik bana göre dirseğe yama yapmak şimdilerde modayı ...
KULLANMADIĞINIZ EŞARPLARINIZDAN ŞIK FULAR DİKEBİLİRSİNİZ
Artık kullanmadığınız şal ve eşarplarınızdan kendinize çok şık bir fular dikebilirsiniz.  2014 eşarp modelleri arayışında olan hanımlar bu yıl yeni sezon modası eşarp modelleri,Son model türban modeli, yeni marka şal fiyatları araştırmaya başladılar ...
2014 YILININ MODA RENGİ RADYANT ORKİDE NAZARCA RENKLERİNDE
2014 yılının Moda Rengi Nedir biliyor musunuz? Radyant Orkide yani İngilizce adı ile Radiant Orchid. Global renk otoritesi Pantone Radiant Orchid 2014 yılının Moda rengi olarak seçti. Radyant Orkide de ne renkmiş? dediğinizi duyar gibiyim. Aslında biz ona ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir