ZİGZAGLI SIRALI TOMBUL TEPELER ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLUKabartma Desenli Örgüler-Kabarık 3 boyutlu Örgü modellerini benim gibi seven hanımlar için Zigzaglı Sıralı Tombul Tepeler Örgü Modeli yapılışı ile bu örneğin nasıl örülür? Video izleyerek örnek çıkarma yapabilirsiniz.

Bebek örgü desenleri için bu örnek ile Bebeklere ve Çocuk örgüleri için çok güzel örgüler örülür.Tombul tepelerin olduğu bölümleri farklı renk örgü ipi ile örebilir ya da akıllı iple yapılan çok şık Örgü Modelleri yapabilirsiniz.

Türkçe Videolu Kedi Tırmığı Örneği az önce paylaştığım tek renkle örülen şık bir örnek buradan ulaşarak bakabilirsiniz. Kedi Patisi Örgü modeli olarak ta bilinir ve bazı kesimlerde bu örneğe Kedi Tırnağı Örgü Modeli de denilir.

Zigzag Desenli Örgü modelleri seviyorsanız o zaman El işi ve Örgü Örme Videoları yazan menülerde aradığınız bir

Zigzagli-tombul-tepeler-orgu-modeli
Zigzagli-tombul-tepeler-orgu-modeli

çok örgü modelinin yapılışlarını görebilirsiniz.

Sıralı Tombul Tepeler örneği Basit ve anlaşılır örgü modeli olduğu için örneği kolayca videoyu izleyerek çıkarabilirsiniz.

Dışa doru kabartmalı örnekler içinden Türklerin de çok sevdiği İstiridye Örgü Modelini Türkçe videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Örgü Modeli İstekleri için sayfanın altındaki Yorum kutusunu kullanabilirsiniz.
Türkçe Tombul Tepeler Modeli videosu

Rusça Tombul Tepeler Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ZİGZAGLI SIRALI TOMBUL TEPELER ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJUR ZİKZAKLI BADEM ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*