ZAYIFLAMAK İÇİN NE İÇMELİYİZ

Bitki Çayı Yapılışı


EVDE YAPILAN ZAYIFLAMA ÇAYI

Dr. Ahmet Maranki’nin tarifi olan zayıflama çayı tarifi
çayı yapıp içerek zayıflama beklmeyerek yaşlılığın büyük yatırımlarından olan enerjiyi vücüdün kendi yakmasını sağlama ve kasları harektsizlikten korumaya dikkat ediyoruz
Malzemeleri :
30 gr ayrık kökü,
30 gr arpa,
30 gr mısır püskülü,

yapılışı
yani 30 gr ayrık kökü, 30 gr arpa ve 30 gr mısır püskülünü 1 kilo suya koyarak 10 dakika kaynatın, soğutulduktan sonra süzün.

Balla tatlandırılabilir veya limon sıkılır. 1 günde tüketilmesi gerekir. Bu karışıma 20 gr da kiraz sapı ilave edilebili

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ZAYIFLAMAK İÇİN NE İÇMELİYİZ

  1. I relish in reading this article. I demand to learn more on this topic.. Acknowledge gratitude you as far as something scribble literary works this great info.. Anyway, I am gonna subscribe to your rss and I have a fancy you transcribe spectacular articles again soon. Absolutely effective info.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*