Enza-home
Enza-home

Zamansız Mobilya Koleksiyonları için Enza Home

Zamansız Mobilya Koleksiyonları için Enza Home
Yataş Grup bünyesinde bir konsept markası olan Enza Home, kaliteli malzeme kullanarak tasarladığı mobilyalar ile evinizin tüm ihtiyacını karşılıyor. Mobilyalarınıza uygun tekstil ürünleri ile Enza Home, baştan sona modern ve yenilikçi tasarımları sayesinde evinizin dekoruna hakim oluyor. Farklı yaşam tarzlarına hitap edebilecek çeşitlilikte ürün koleksiyonunu size sunuyor.

Koltuk takımları ile salon ve oturma odalarınızı dekore edebilirsiniz. Her tarza uygun bir tasarımın bulunabileceği yemek odaları ile keyifli sofralar hazırlayarak misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Oturma grupları ve televizyon üniteleri ile salonlarınızda Enza Home’un tasarımlarını yaşatabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Mobilyalar

Enza Home’da her zevke uygun mobilya bulunabiliyor. Her stil farklı bir isimle adlandırılarak kolay bir şekilde ulaşılabilir hale getiriliyor. Minimal ve modern koltuk takımları, şıklığı estetik bir biçimde tanımlayan zarif yemek odaları, konforu ön planda tutan köşe

Enza-home
Enza-home

takımları markanın koleksiyonunda yer alıyor. İkili ve üçlü koltuklar, genellikle odaların ölçülerine uygun olarak seçiliyor. Aileler, bu koltuk modellerine daha sık tercih ediyor. Tekli koltuklar ise genellikle takımı tamamlamak için seçiliyor. Bireysel bir yaşam biçimini destekleyen tekli koltuk modelleri, yatak odalarına da konulabiliyor.

Konfor Sunan Mobilyalar

Tüm mobilya modelleri tasarımında konforu ön plana alan Enza Home, sıcak yuvalar kurabilmeye katkı sağlıyor. Konfor ön planda olduğunda üçlü koltuk ya da köşe takımları öne çıkıyor. Köşe takımlarına eklenebilen puflar da rahatlığı tercih edenlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca açılıp yatak olabilen ve sandık özelliğine sahip koltuk modelleri, işlevsel kullanımları ile dar alanlarda mükemmel sonuçlar veriyor. Evinizin sıcaklığı ve konforunu en iyi şekilde sağlayabilmek için yastık ve kırlent çeşitlerini inceleyebilir, mobilyalarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Aksesuarlar ile Daha Şık Mobilyalar

Aksesuarlar, dekoru tamamlayan en şık nesneler olarak mobilyaları süslüyor. Halılar, aydınlatmalar, kırlentler, sehpalar ve berjerler ile desteklenen ev dekoru bir anda farklılaşıyor. Evinizi en iyi şekilde dizayn edebilmek için öncelikle mobilyalar, daha sonra aksesuarlarınızı seçmeniz öneriliyor. Birbirine yakın tonlarda ürünler seçerek dekorasyonu tamamlayabilir ya da zıt renklerde seçimler yaparak tezatlığın gücünden yararlanabilirsiniz. Mobilya markaları arasında kaliteli ve şık tasarımlarıyla yeni yaşam tarzları oluşturan Enza Home’un genellikle pastel tonlarda kumaşları kullandığı ürünleri arasından zevkinize göre tercihler yaparak evinizi döşeyebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında 150 mağaza ve 2000 farklı ürün çeşidi ile sizlere ulaşan Enza Home’un mobilyalar için en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*