YUMURTA KOLİSNDEN YAPILAN EN GÜZEL ÇİÇEKLER

Yumurta Kolisinden Çiçek

Yumurta Kartonuyla Çok Güzel Çiçekler Yapabilir,Bunları Çeşitli Şekillerde Ve Okul Ödeviniz İçinde Kullanabilirsiniz.Gerekli Olan Malzeme

Akrilik Boya(Yada Ne Terciğ Ederseniz)

Fırça

Makas

Süslemek İçin Boncuk,Kurdela,Pul Vs

Yumurta Kolisinden Çiçek

Yumurta Kolisininden Resimdeki Gibi Şekiller Elde Ediyoruz.

Küçük Yaprak dilimleri Kesip Çiçeğin İçinden Yapıştırıyoruz.Önce Boyuyoruz Tabi:)

Resimdeki Gibi Akrilik Boya İle Boyuyoruz

Boyadığımız Parçaları iç içe Yapıştırıp Sağlamlaştırıyoruz.Daha Sonra Boncuk,Pul,Kordela Vs İstediğimiz Gibi Süslüyoruz.Hatta Bu Güllere Kuru Dallardan,İçecek Pipetinden,Şiş Yapmak İçin Kullandığımız Çubuklardan. Aklınıza Ne Geliyorsa İşte Sap Oluşturabilir,Değişik Renklerde Yaptığınız Bu Güzel Çiçeklerle  Bir Buket Yapıp Güzel Bir Vazoyla Evinize Süs Yapabilirsiniz.Kendi Yaptığınız Bu Süsü.Bize Emek Verip  Sizleri Büyüten Annelerimize,Kendini Eğitime Ve Çocuklarımızın Başarılı Olması İçin Çabalayan Yurdumun Çok Değerli Sevgili Öğretmenlerimize Hediye Edebiliriz.:)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*